Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. birželio 18 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7883592
Šiandien apsilankė: 173
Dabar naršo: 8


Naujienos ir aktualijos
Minint Pasaulinę dieną be tabako – Švenčionių miesto parke susitikimas su Ieva Zasimauskaite-Kiltinavičiene!

Gegužės 31 dieną Pasaulio sveikatos organizacija ir jos partneriai mini Pasaulinę dieną be tabako. Jos metu atkreipiamas visuomenės dėmesys į rūkymo žalą sveikatai bei kitas su tabako ir tabako gaminių vartojimu susijusias rizikas.
Kaip ir kasmet, Švenčionių miesto parke vyko akcija „Obuolys vietoj cigaretės“. 2018 metų Pasaulinės dienos be tabako tema – „Tabakas ir širdies ligos“, todėl akcijos metu buvo siekiama atkreipti dėmesį į tabako ir tabako gaminių vartojimą, kaip labai svarbų veiksnį, sukeliantį insultą, širdies ir periferinių kraujagyslių ligas.


Minint Pasaulinę dieną be tabako, pasibaigus akcijai „Obuolys vietoj cigaretės“, gausus Švenčionių rajono ugdymo įstaigų mokinių būrys dalyvavo paskaitoje-diskusijoje su lietuvių dainininke Ieva Zasimauskaite-Kiltinavičiene ir jos vyru, sporto treneriu Mariumi Kiltinavičiumi. I. Zasimauskaitė visus susirinkusius sužavėjo savo atvira širdimi, besąlygišku nuoširdumu. „Nebijokit būti kitokie, siekite savo tikslų“, – susitikimo metu Ieva Zasimauskaitė drąsino jaunuolius, pasakodama apie patirtus išgyvenimus atsisakant žalingų įpročių ir kodėl verta tai daryti. I. Zasimauskaitė ne tik atsakinėjo į jaunuolių klausimus, bet ir suvirpino visų susirinkusių širdis atlikdama 2018 m. Eurovizijos dainų konkurso dainą „When We're Old“, dainą „Kol myliu“, savo mėgstamiausias dainas lietuvių ir anglų kalbomis.
Renginiui pasibaigus ir I. Zasimauskaitei išvykus, susitikimo dalyviai dar ilgai dalinosi patirtais įspūdžiais, aptarinėjo I. Zasimauskaitės pasakytus žodžius, klausinėjo renginio organizatorių, kada ji atvyks koncertuoti. Mintis, kad žmogaus atvirumas, nuoširdumas, noras padėti kitiems užkrečia, skatina susimąstyti apie savo ateitį, padrąsina būti savimi.

Renginiai organizuoti įgyvendinant 2015-2019 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos 2018 metų priemonių plano, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. balandžio 12 d. sprendimu Nr. T-38 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. liepos 23 d. sprendimo Nr. T-136 „Dėl 2015-2019 metų Švenčionių rajono savivaldybės narkomanijos prevencijos įgyvendinimo programos patvirtinimo“ pakeitimo“, priemones.Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

 

  2018-06-04
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Ginbutas
Vaiva
Marina
Rytoj:
Dovilas
Ramunė
Deodatas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas