Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. birželio 2 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9044825
Šiandien apsilankė: 2663
Dabar naršo: 19


Naujienos ir aktualijos
Mero viešnagė Kinijoje, galimi nauji iššūkiai ir bendradarbiavimo galimybės

Birželio 10-12 dienomis Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius viešėjo Kinijoje, kur Daliano mieste vyko penktasis Kinijos ir Vidurio ir Rytų Europos šalių savivaldybių vadovų susitikimas. Švenčionių rajono savivaldybės vadovas kartu su Varėnos ir Radviliškio savivaldybėmis pristatė Lietuvos savivaldą ir jos aktualijas. Susitikimo metu buvo aptartos naujos tarptautinio bendradarbiavimo galimybės, taip pat investicijų pritraukimo galimybės, bendradarbiaujant ne tik su Kinijos Daliano ir kitų provincijų miestų atstovais, bet ir su kitų šalių (Čekijos, Graikijos, Serbijos, Slovėnijos ir kt.) rajonų vadovais, ambasadoriais ir verslininkais.


Lietuvoje yra kelios galimybės verslo plėtrai. Kinijos verslas gali investuoti Lietuvoje inovatyvių ir ateities sprendimų kūrimo, žemės ūkio produkcijos perdirbimo srityse, kurti savo produkcijos gamybos linijas Lietuvoje. Tuo tarpu lietuviams Kinija taip pat atveria naujų galimybių plėtojant verslą įvairiose srityse – nuo socialinių klausimų sprendimo iki programinės įrangos didžiausioms gamykloms. Pradedant bendradarbiauti ar plėtoti jau turimus ryšius su Kinija, įmonių vadovai ir atstovai turi parengti įmonių aprašymus, kuriuose atsispindėtų įmonių tikslai. Šie aprašymai būtų siunčiami Kinijos verslininkų atstovams, kad galėtų būtų užmegzti perspektyvūs verslo ryšiai.

Vizito metu Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius taip pat lankėsi Daliano užsienio kalbų universitete. Švenčionių savivaldybė jau antrus metus bendradarbiauja su šiuo universitetu, kurio studentai atvyksta į Švenčionių rajoną mokyti vaikus kinų kalbos ir supažindinti su kiniečių kultūra. „Mūsų mokiniai turi puikią galimybę pagilinti užsienio kalbų žinias, taip pat geriau pažinti ir plėsti akiratį apie užsienio šalių kultūras. Tai suteikia galimybę vaikams dar labiau tobulėti“, – pabrėžė meras R. Klipčius.


Švenčionių rajono vadovas taip pat užmezgė kontaktus su Lietuvos ambasadore Kinijoje Ina Marčiulionyte, susitikimą įvardijęs kaip didelę perspektyvą į ateitį: „Susitikimas buvo naudingas žvelgiant tiek į kultūrinės, švietimo, tiek pramoninių parkų investicijos plėtros galimybes mūsų rajone“.
Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėja Gintarė Zenkevičiūtė

Radviliškio rajono vicemero Mindaugo Pauliuko nuotraukos

  2019-06-20
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Ąžuolas
Auksė
Erazmas
Eugenijus
Rytoj:
Tautkantas
Dovilė
Klotilda


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas