Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. birželio 21 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6755799
Šiandien apsilankė: 436
Dabar naršo: 19


Naujienos ir aktualijos
Mero pavaduotoja V. Čepukova: pradedu darbą, kuriame netrūksta nei strateginių, nei kasdienių iššūkių

Švenčionių rajono savivaldybės tarybai š. m. birželio 8-ąją atleidus iki šiol mero pavaduotojo pareigas ėjusį Kęstutį Trapiką, slaptu balsavimu buvo pritarta mero Rimanto Klipčiaus teikimui į pavaduotojo pareigas skirti Violetą Čepukovą. Kiek daugiau nei savaitę savivaldybėje dirbanti naujoji vicemerė intensyviai gilinasi į jai patikėtas veiklos sritis ir džiaugiasi tapusi darbinio entuziazmo nestokojančios mero politinės komandos dalimi.– Gerb. Violeta, visą gyvenimą dirbote visuomenei matomą darbą, ne vieną kadenciją buvote tarybos nare, nuo šiol esate mero pavaduotoja. Kaip jaučiatės, pasikeitus statusui?

Naujosiose pareigose esu vos savaitę, o ji buvo išties labai darbinga ir intensyvi. Skubu kuo nuodugniau įsigilinti į mero man pavestas kuruoti sritis, susipažinti su visais niuansais, natūralu, kad naujose pareigose visą situaciją ir net smulkmenas bus reikalinga žinoti geriau nei būnant tarybos nare. Labai džiaugiuosi, kad savivaldybės kolektyvas mane priėmė labai geranoriškai, atėjo į pagalbą. Iš tiesų, visi darbuotojai nori gero emocinio klimato darbe, todėl noriai eina į kontaktą ir yra išties paslaugūs.

– Kokias sritis kuruoti Jums pavedė meras? Ar jos Jums naujos, ar, atvirkščiai, puikiai pažįstamos?

Mero sprendimu man pavesta rūpintis sveikatos priežiūra, socialine ir aplinkos apsauga, kultūros įstaigų veikla ir kultūros paveldo apsauga, neseniai aktualizuota funkcija – viešąja tvarka ir nevyriausybinių organizacijų – t. y., asociacijų, vietos veiklos grupių, religinių bendruomenių ir bendrijų veikla.

Pastaroji veikla man itin artima, mat daugiau nei dešimtmetį pati buvau nevyriausybininkė, su mūsų rajono nevyriausybinėmis organizacijomis esu pažįstama nuo pat jų ištakų, prisimenu jų polėkį, iniciatyvumą ir entuziazmą vos įsikūrus. Šiandien NVO turime daug, jų vaidmuo mūsų visuomenėje auga, siekiama, kad šios organizacijos taptų viešųjų paslaugų teikėjomis, stipriais savivaldos ramsčiais. Mano noras ir tikslas, kad nevyriausybininkai taptų labiau matomi, kad kuo daugiau bendruomenių įsitrauktų į viešąjį gyvenimą lygiaverčiai su valdžios institucijomis, kad būtent NVO taptų mūsų didžiaisiais pagalbininkais. Turime padėti nevyriausybinėms organizacijoms sustiprėti.

– Kuriose iš pavestų sričių matote daugiausiai iššūkių ir atitinkamai ketinate skirti daugiausiai dėmesio? 

Kalbant apie dėmesį, vienos srities išskirti negalima, nes mūsų rajono gyventojams jos visos yra svarbios. Tačiau šiandieninis gyvenimas pats dėlioja prioritetus. Negalime neišskirti iššūkių, kylančių sveikatos priežiūros sistemoje: mūsų krašto demografiniai rodikliai, deja, nedžiugina, susiduriame su nedžiuginančia gyventojų mirtingumo statistika, taip pat visos šalies juntamu medicinos personalo poreikiu. Todėl nieko nelaukdama pradedu dirbti tiek su savivaldybės sveikatos priežiūros institucijomis, tiek savivaldai nepavaldžiomis, tačiau rajone dirbančiomis tarnybomis. Jau susitikome su rajono poliklinikai ir laikinai ligoninei vadovaujančiu p. V. Vaitkevičiumi, taip pat Visuomenės sveikatos centro vadove p. J. Savickiene. Džiaugiuosi, kad visi  nori bendradarbiauti.

– Kokie artimiausieji Jūsų planai ir darbai?

Savivaldybėje nestokojama įvairių projektų, į kuriuos skubu įsitraukti, be to, būtina skirti pakankamai dėmesio iki šiol visu pajėgumu neįsivažiavusių strateginių sveikatos priežiūros sistemos projektų vykdymui  Na, o kasdieniuose darbuose būsiu kartu su visa mero komanda, nes iššūkių tikrai netrūksta, o komandos entuziazmas yra išties užkrečiantis.

– Dėkojame už pokalbį ir sėkmės darbuose.

 

 

Švenčionių rajono savivaldybės informacija

  2017-06-21
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Galminas
Vasarė
Aloyzas
Alicija
Rytoj:
Kaributas
Laima
Inocentas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas