Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Investuotojams Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. kovo 5 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 10383970
Šiandien apsilankė: 120
Dabar naršo: 22


Naujienos ir aktualijos
Lietuvos mokinių olimpiadų ir konkursų rajono etapai vyksta nuotoliniu būdu

Švenčionių rajone mokinių olimpiadas ir konkursus organizuoja Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Pandemijai nesiliaujant, laikantis griežtų karantino apribojimų, mokinių olimpiados ir konkursai rajone vyksta tik nuotoliniu būdu.


2021 m. Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių grafikas patvirtintas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. lapkričio 11 d. įsakymu Nr. V-1729, pagal kurį sudarytas 2020–2021 m. m. Švenčionių rajono mokinių dalykinių olimpiadų ir konkursų grafikas.
Organizuojant olimpiadas ir konkursus, laikomasi Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus 2020 m. gruodžio 4 d. įsakymu Nr. R1-582 patvirtinto 2020–2021 mokslo metų Lietuvos mokinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių, skirtų gabiems ir talentingiems vaikams, savivaldybių bei šalies etapų organizavimo tvarkos aprašo, kuris nustato 2020–2021 mokslo metais vyksiančių olimpiadų bei kitų renginių organizavimo tvarką.
Apraše numatytas Lietuvos mokinių gamtos mokslų (fizikos, biologijos ir chemijos), astronomijos, matematikos, informatikos, ekonomikos ir verslo, filosofijos, geografijos, etninės kultūros, dailės, muzikos, technologijų, lietuvių kalbos ir literatūros, lietuvių kalbos tautinių mažumų mokiniams olimpiadų, meninio skaitymo konkurso, jaunųjų filologų konkurso, lotynų kalbos ir antikos kultūros olimpiados, epistolinio rašinio konkurso, anglų kalbos olimpiados, anglų kalbos konkurso, vokiečių ir prancūzų kalbų olimpiadų ir konkursų, lenkų kalbos, rusų kalbos (gimtosios ir užsienio) olimpiadų organizavimas.
2020–2021 m. m. rajone jau vyko anglų kalbos, etninės kultūros ir informatikos olimpiados nuotoliniu būdu. Informacija apie įvykusias olimpiadas ir konkursus (nugalėtojai, nuasmeninant vardus ir pavardes, dalyvių skaičius) dedama į savivaldybės svetainę. Rajono mokinių olimpiadų ir konkursų organizavimo ir vertinimo komisijos skiriamos Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėjo įsakymu, esant Švietimo pagalbos tarnybos teikimui.


Informaciją parengė Gražina Svarauskienė, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

  2021-01-14
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vydotas
Giedrė
Klemensas
Virgilijus
Rytoj:
Norvilas
Raminta
Rožė
Felidta


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas