Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. rugpjūčio 5 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9284520
Šiandien apsilankė: 3046
Dabar naršo: 53


Klausimai-atsakymai
 
Laba diena. Norėčiau sužinoti kiek gali keistis pamokų tvarkaraščiai mokyklose? Jau praėjo pirmas pusmetis, o ligi šiol neturime pastovaus tvarkaraščio... Aš turiu net šešis "langus" per savaitę, taip pat būna ir 9 pamokos, ar taip galima? Ir dar perkelia iš vieno mokytojo pas kitą... Tiesą pasakius, tai trukdo mokslui, nes tenka iš naujo pratintis prie to mokytojo mokymo metodų ir pan.Ar aš turiu teisę pereiti pas tą mokytoją pas kurį mokiausi iki šiol? Taigi, išvada būtų tokia: aš neturiu sąlygų į pilnavertį mokslą ir tai žlugdo mano ateitį, nes nepajėgsiu šitokiom sąlygom deramai pasiruošti brandos egzaminams.

Mokykla pamokų tvarkaraštį sudaro vadovaudamasi mokyklos ugdymo planu, kurį tvirtina mokyklos direktorius iki 2008 m. rugsėjo 1 d. Pamokų tvarkaraštis gali būti keičiamas tik dėl svarbių priežasčių (pasikeitus ugdymo plane numatytoms valandoms, pavaduojant mokytojus ligos, išvykimo į kvalifikacijos tobulinimo renginius metu ir pan., nustačius pamokų tvarkaraščio sudarymo pažeidimus).
Sudarydama pamokų tvarkaraštį, mokykla privalo vadovautis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2005 m. birželio 9 d. įsakymu Nr. V-476 patvirtinta Lietuvos higienos norma HN 21:2005 „Bendrojo lavinimo mokykla. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai”. Higienos normos 138 p. nustatyta, kad per dieną negali būti daugiau kaip 7 pamokos. Higienos normos vykdymą kontroliuoja ir už pažeidimus mokyklų vadovams taiko nuobaudas Vilniaus visuomenės sveikatos centro Švenčionių filialas, tel. (8 387) 52 661, 51 428.
Pagal Bendrųjų ugdymo planų, patvirtintų Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2008 m. gegužės 19 d. įsakymu Nr. ISAK-1424, 13.6 punktą mokiniams, kurie mokosi pagal vidurinio ugdymo programą, pamokų tvarkaraštyje neturėtų būti daugiau kaip trys „langai” (vienos ar kelių pamokų trukmės laisvo laiko tarpas tarp pamokų, į kurį neįskaičiuotas pietų pertraukai skirtas laikas). Jų metu gali vykti neformaliojo ugdymo, savišvietos ir kita veikla.
Jeigu Jūsų individualiame tvarkaraštyje yra daugiau nei 3 „langai” ir mokykla nesugeba sudaryti higienos normą ir ugdymo planus atitinkančio pamokų tvarkaraščio, galite kreiptis į Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyrių, tel. (8 387) 66 367, elektroninis paštas svietimo.skyrius@svencionys.lt.
Per mokslo metus perkėlimas mokytis pas kitą mokytoją galėtų būti tik esant svarbioms priežastims.

Spausdinti
 
Atgal
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Rimtas
Mintarė
Osvaldas
Nona
Rytoj:
Bylotas
Daiva
Sikstas


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas