Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. liepos 5 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9157162
Šiandien apsilankė: 2936
Dabar naršo: 16


Naujienos ir aktualijos
Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

Švenčionių rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – Priemonė).

Vykdant Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“, rajono savivaldybės administracijos seniūnijose vyko Išplėstinių seniūnaičių sueigų posėdžiai, kuriuose buvo nustatyti prioritetai finansuotinoms veikloms.


Adutiškio seniūnijoje išplėstinė seniūnaičių sueiga vyko 2019-07-03, Švenčionėlių seniūnijoje – 2019-07-09, pasirinkta prioritetinė finansuotina veikla – kultūrinė ir švietėjiška veikla (priemonių, skatinančių kūrybiškumą, saviraišką ir vietos gyventojų išprusimą, organizavimas, gyvenamosios vietovės bendruomenei telkti ir jos tapatybei reikšmingų leidinių leidyba, kitos panašios veiklos).
Cirkliškio seniūnijoje išplėstinė seniūnaičių sueiga vyko 2019-07-08, Svirkų seniūnijoje – 2019-07-03, Labanoro seniūnijoje – 2019-07-11, pasirinkta prioritetinė finansuotina veikla – bendruomenės akcijos ir iniciatyvos, skirtos viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti (parkų, sporto ir poilsio aikštelių, vaikų žaidimų aikštelių, kitų vietos bendruomenės teritorijoje esančių poilsio ir rekreacijos vietų tvarkymas ir atnaujinimas, viešo naudojimo patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams) (ne daugiau kaip 20 proc. ilgalaikiam materialiajam turtui įsigyti iš projektui įgyvendinti skirtų lėšų).
Kaltanėnų seniūnijoje išplėstinė seniūnaičių sueiga vyko 2019-07-05, Sarių seniūnijoje – 2019-07-09, Strūnaičio seniūnijoje išplėstinė seniūnaičių sueiga vyko 2019-07-08, Švenčionių seniūnijoje išplėstinė seniūnaičių sueiga vyko 2019-06-26, pasirinktos dvi prioritetinės finansuotinos veiklos:
kultūrinė ir švietėjiška veikla (priemonių, skatinančių kūrybiškumą, saviraišką ir vietos gyventojų išprusimą, organizavimas, gyvenamosios vietovės bendruomenei telkti ir jos tapatybei reikšmingų leidinių leidyba, kitos panašios veiklos);
bendruomenės akcijos ir iniciatyvos, skirtos viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti (parkų, sporto ir poilsio aikštelių, vaikų žaidimų aikštelių, kitų vietos bendruomenės teritorijoje esančių poilsio ir rekreacijos vietų tvarkymas ir atnaujinimas, viešo naudojimo patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams) (ne daugiau kaip 20 proc. ilgalaikiam materialiajam turtui įsigyti iš projektui įgyvendinti skirtų lėšų).
Magūnų seniūnijoje išplėstinė seniūnaičių sueiga vyko 2019-06-25, pasirinktos dvi prioritetinės finansuotinos veiklos:
kultūrinė ir švietėjiška veikla (priemonių, skatinančių kūrybiškumą, saviraišką ir vietos gyventojų išprusimą, organizavimas, gyvenamosios vietovės bendruomenei telkti ir jos tapatybei reikšmingų leidinių leidyba, kitos panašios veiklos);
bendruomenės sutelktumą ir gyvenimo kokybę gerinanti veikla (pilietinių iniciatyvų (bendruomenės forumų), skatinančių vietos gyventojus kelti ir spręsti vietos bendruomenei svarbius klausimus, bendruomeninių organizacijų ir vietos valdžios institucijų bendradarbiavimą, organizavimas ir savanoriškos veiklos organizavimas).
Pabradės seniūnijoje išplėstinė seniūnaičių sueiga vyko 2019-07-09, pasirinktos trys prioritetinės finansuotinos veiklos:
bendruomenės akcijos ir iniciatyvos, skirtos viešųjų erdvių ir aplinkos kokybei gerinti (parkų, sporto ir poilsio aikštelių, vaikų žaidimų aikštelių, kitų vietos bendruomenės teritorijoje esančių poilsio ir rekreacijos vietų tvarkymas ir atnaujinimas, viešo naudojimo patalpų pritaikymas bendruomenės poreikiams) (ne daugiau kaip 20 proc. ilgalaikiam materialiajam turtui įsigyti iš projektui įgyvendinti skirtų lėšų);
sporto ir sveikatinimo veikla (sportuojančių gyvenamosios vietovės bendruomenės narių telkimas, sporto varžybų ir treniruočių organizavimas, sveikai gyvensenai propaguoti skirtų renginių, teminių užsiėmimų ir mokymų organizavimas);
vaikų ir jaunų žmonių (14–29 metų) laisvalaikio užimtumas (renginių, stovyklų ir kitų prasmingo vaikų bei jaunimo laisvalaikio užimtumo veiklų organizavimas, skatinantis asmeninių ir socialinių gebėjimų ugdymą).

Pagal nustatytus prioritetus, paraiškas bendruomeninei veiklai stiprinti gali teikti nurodytoje teritorijoje registruotos ir veikiančios bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės ir bendrijos, kitos nevyriausybinės organizacijos.

Įvertinus, ar paraiškos atitinka nustatytus kriterijus, jos bus perduodamos vertinti išplėstinėms seniūnaičių sueigoms, su laimėjusių paraiškų rengėjais savivaldybės administracija pasirašys projekto įgyvendinimo sutartis ir perves lėšas.

Pareiškėjai kompiuteriu užpildytą nustatytos formos paraišką, jos priedus ir lydraštį pristato Švenčionių rajono savivaldybės administracijai (Vilniaus g. 19, 18116 Švenčionys, 200 kab.) nuo 2019 m. liepos 15 d. 8.00 val. iki 2019 m. rugpjūčio 16 d. 15.30 val.

Konsultacijas pareiškėjams su konkursu susijusiais klausimais teikia Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Jakubėnienė, telefonu +370 625 93 390 arba el. paštu ramune.jakubeniene@svencionys.lt.

Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Švenčionių rajono savivaldybėje tvarkos aprašas.

Paraiškos forma

Įgyvendinimo sąmatos forma

Informaciją parengė: Ramunė Jakubėnienė, rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

  2019-07-12
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Butginas
Mantmailė
Karolina
Filomena
Rytoj:
Nervydas
Ginvilė
Dominyka
Domė


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas