Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas
2020 m. rugsėjo 25 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9507354
Šiandien apsilankė: 1014
Dabar naršo: 24


Naujienos ir aktualijos
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas (NVŠ) 2020 metams

2020 metais NVŠ programos bus finansuojamos iš ES struktūrinių fondų lėšų. NVŠ programų įgyvendinimas prasidės 2020 m. vasario 1 d. (Programos įgyvendinamos nuo š. m. vasario 1 d. iki birželio 30 d. ir nuo rugsėjo 1 d. iki gruodžio 31 d.).
Finansuojant 2020 m. NVŠ programas prioritetas teikiamas STEAM (angl. Science, Technology, Engineering, Art (creative activities), Mathematics) krypties NVŠ programoms, skatinančioms gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos tyrimų ir eksperimentines veiklas, ir toms programų kryptims, kurių nevykdo švietimo teikėjai, veikiantys savivaldybėje. (Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašo, patvirtinto LR švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019-11-18 įsakymu Nr. V-1316 nauja redakcija).Galiojantį Švenčionių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašą rasite čia. (Sausio mėnesį rengiami Aprašo pakeitimai).

Pasirengimo darbai NVŠ teikėjams, planuojantiems 2020 m. vykdyti NVŠ programas
1 žingsnis. Užregistruoti NVŠ teikėją Švietimo ir mokslo institucijų registre (toliau – ŠMIR). Registruojasi tik nauji NVŠ teikėjai.
• Visi teikėjai (laisvieji mokytojai ar juridiniai asmenys) turi būti registruoti ŠMIR http://www.smir.smm.lt/. Konsultacijas teikia ir registraciją vykdo rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Slabada, tel. (8 387) 66 367, 303 kab.

2 žingsnis. Užregistruoti Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR) teikiamą(as) NVŠ programą(as) http://www.ktprr.smm.lt/ elektronine forma.
• Registruojant programą reikia užpildyti NVŠ teikėjo prašymą tapti KTPRR vartotoju ir pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį.
• Šiuos užpildytus, pasirašytus skenuotus dokumentus siųsti Nacionalinės švietimo agentūros Infrastruktūros plėtros departamentui adresu: Suvalkų g. 1, 03106 Vilnius.
Teikėjas el. paštu gaus KTPRR prisijungimo kodus, su kuriais galės prisijungti KTPRR. Jame (http://www.ktprr.smm.lt/) reikia užpildyti NVŠ programos „kortelę“ ir pateikti įregistravimui. Tik atsiradus žymai programa „įregistruota“, atsiranda programos kodas, kurį reikia įrašyti į programos paraišką. Jeigu gavote informaciją, kad yra klaidų, tuomet jas reikia ištaisyti ir vėl pateikti įregistravimui. Po to KTPRR jau galima „teikti programą akreditavimui“.
Teikėjai, jau turintys užregistravę programas KTPRR, šias programas gali tik pakoreguoti ir vėl pateikti registravimui / ar akreditacijos pratęsimui. Būtina iki 2020 m. sausio 20 d. savivaldybės administracijos direktoriui pateikti prašymą dėl programos akreditacijos pratęsimo (Prašyme būtinai nurodykite programos kodą).

3 žingsnis. Iki 2020 m. sausio 20 d. savivaldybės administracijos direktoriui pateikti užpildytą NVŠ programos paraišką (Tvarkos aprašo 1 priedas). NVŠ teikėjas turi pateikti NVŠ programų paraiškas, skirtas tik Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje vykdomoms programoms.

4 žingsnis. Akreditavus programą, reikės:
1. Pasirašyti sutartį su savivaldybe.
2. Viešinti savo programą ir kviesti mokinius dalyvauti programoje.
3. Sudaryti sutartis su mokinių tėvais ir skenuotus variantus įkelti į Mokinių registrą (sutarties pavyzdį galite rasti Apraše).
4. Užsiėmimų grafiką užpildyti KTPRR.
5. Sudaryti sutartį dėl patalpų nuomos (jei savo neturite).
6. Pristatyti verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą (laisviesiems mokytojams).
7. Pateikti iš Mokinių registro vaikų sąrašų išrašus 2020 m. vasario 1 d. data.

Informaciją parengė ir konsultacijas teikia rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Slabada, tel. (8 387) 66367, 303 kab.

  2020-01-06
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vaigintas
Ramvydė
Kleopas
Aurelija
Rytoj:
Vydenis
Gražina
Kipras
Justina
Justė


 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas