Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gruodžio 19 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7313696
Šiandien apsilankė: 546
Dabar naršo: 28


Naujienos ir aktualijos
Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas (NVŠ) 2018 metams

2018 metais NVŠ programos bus finansuojamos iš ES struktūrinių fondų lėšų. NVŠ programų įgyvendinimas prasidės 2018 m. vasario 1 d. (Programos įgyvendinamos nuo 2018 m. vasario 1 d. iki 2018 m. birželio 30 d. ir nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. iki 2018 m. gruodžio 31 d.).


Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija pakeitė Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašą, todėl bus keičiamas ir tikslinamas Švenčionių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašas. Galiojantį NVŠ tvarkos aprašą ir numatomus pokyčius rasite čia.

Pasirengimo darbai NVŠ teikėjams, planuojantiems 2018 m. vykdyti NVŠ programas

1 žingsnis. Užregistruoti NVŠ teikėją Švietimo ir mokslo institucijų registre (toliau – ŠMIR).
Registruojasi tik nauji  NVŠ teikėjai.

• Visi teikėjai (laisvieji mokytojai ar juridiniai asmenys) turi būti registruoti ŠMIR http://www.smir.smm.lt/. Nuo 2018 m. sausio 4 d. konsultacijas teiks ir registraciją vykdys rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Slabada, tel. (8 387) 66 367, 303 kab.
• NVŠ teikėjų registracija ŠMIR baigiama sausio 12 d.

2 žingsnis. Užregistruoti Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre (toliau – KTPRR) teikiamą(as) NVŠ programą(as) http://www.ktprr.smm.lt/ elektronine forma.

• Registruojant programą reikia užpildyti NVŠ teikėjo prašymą tapti KTPRR vartotoju ir pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį.
• Šiuos užpildytus, pasirašytus skenuotus dokumentus siųsti Švietimo informacinių technologijų centrui el. paštu mazvydas.jablonskis@itc.smm.lt (tel. (8 5) 235 6145), originalus siųsti ŠITC (Suvalkų g. 1, 03106 Vilnius).

Teikėjas el. paštu gaus KTPRR prisijungimo kodus, su kuriais galės prisijungti KTPRR. Jame (http://www.ktprr.smm.lt/) reikia užpildyti NVŠ programos „kortelę“ (galima nepildyti tik dalies, kur reikia įrašyti anglų kalba) ir pateikti įregistravimui. Tik atsiradus žymai programa „įregistruota“, atsiranda programos kodas, kurį reikia įrašyti į programos paraišką.  Jeigu gavote informaciją, kad yra klaidų, tuomet jas reikia ištaisyti ir vėl pateikti įregistravimui. Po to KTPRR jau galima „teikti programą akreditavimui“.

Teikėjai, jau turintys užregistravę programas KTPRR, šias programas gali tik pakoreguoti ir vėl pateikti registravimui ir akreditacijos pratęsimui. Būtina iki 2018 m. sausio 16 d. savivaldybės administracijos direktoriui pateikti prašymą dėl programos akreditacijos pratęsimo (Prašyme būtinai nurodykite programos kodą).

3 žingsnis. Iki 2018 m. sausio 16 d. savivaldybės administracijos direktoriui pateikti užpildytą NVŠ programos paraiškos (Tvarkos aprašo 1 priedas) skenuotą variantą. NVŠ teikėjas turi pateikti NVŠ programų paraiškas,  skirtas tik Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje vykdomoms programoms.

Atkreipiamas dėmesys, kad birželio mėnesį vyksiančias programas NVŠ teikėjai gali planuoti kaip stovyklą. Paraiškos ugdymo turinyje turi būti nurodytos temos, veiklos ir t. t.

• Programos trukmė iki 9 mėn. (vasaris – birželis, rugsėjis – gruodis). Veiklos vykdomos ne mažiau kaip 8 val. per mėnesį. Grupes formuoti ne daugiau kaip po 20 mokinių. Planuoti, kad programa gali užimti ne daugiau kaip 75 mokinius.
• Jei senoji programa nebebus vykdoma, ji turi būti išregistruota.
• Savivaldybės sprendimas dėl NVŠ teikėjo ir pateiktos NVŠ programos akreditacijos bus pateiktas el. paštu iki sausio 22 d. Jei programos atitiktis savivaldybėje patvirtinta, NVŠ teikėjas pereina prie 4 žingsnio.

4 žingsnis. Akreditavus programą, reikės:

1. Pasirašyti sutartį su savivaldybe.
2. Viešinti savo programą ir kviesti mokinius dalyvauti programoje.
3. Sudaryti sutartis su mokinių tėvais ir skenuotus variantus įkelti  į Mokinių registrą (sutarties pavyzdį galite rasti adresu: http://www.lmnsc.lt/neformaliojo_vaiku_svietimo_paslaugu_pletra/).
4. Parengti užsiėmimų grafiką/us (grafiko pavyzdys).
5. Sudaryti sutartį dėl patalpų nuomos (jei savo neturite).
6. Pristatyti verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą (laisviesiems mokytojams).
7. Pateikti iš Mokinių registro vaikų sąrašų išrašus 2018 m. vasario 1 d. data.

Informaciją parengė ir konsultacijas teikia rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Slabada, tel. (8 387) 66367, 303 kab.

  2018-01-04
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gerdvilas
Rimantė
Darijus
Nijolė
Rytoj:
Daugardas
Gražvilė
Teofilis

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas