Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams VAKCINACIJA NUO COVID-19 Verslininkams Turizmas Projektai
2021 m. spalio 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Aplinkos monitoringas
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 11695304
Šiandien apsilankė: 840
Dabar naršo: 25


Naujienos ir aktualijos
Kviečiame siūlyti kandidatus į Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovus

Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos (toliau vadinama – Jaunimo taryba) jaunimo atstovų rinkimai organizuojami, vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovų rinkimų organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-160 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovų rinkimų organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.


Kandidatų į Jaunimo tarybos jaunimo atstovus registracija prasideda 2021 m. rugsėjo 6 d. ir baigiasi 2021 m. rugsėjo 17 d.
Kandidatus (14–29 m. amžiaus) į Jaunimo tarybos jaunimo atstovus gali siūlyti jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje, iš savo narių arba kandidatais (14–29 m. amžiaus) gali save išsikelti pavieniai asmenys. Kandidatų į Jaunimo tarybos jaunimo atstovus skaičius neribojamas.
Kiekvienas kandidatas turi pateikti užpildytą kandidato į Jaunimo tarybos jaunimo atstovus anketą, trumpą motyvaciją ir mažiausiai vieną jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje, rekomendaciją.
Kandidato į Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos jaunimo atstovus registracijos anketa

Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba yra visuomeniniais pagrindais prie savivaldybės tarybos veikiantis kolegialus organas, turintis nuolatinės komisijos statusą.
Jaunimo tarybos tikslai yra:
1. Bendradarbiaujant su Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatoriumi, padėti įgyvendinti savivaldybės funkcijas jaunimo politikos įgyvendinimo srityse, numatytose Lietuvos Respublikos jaunimo politikos pagrindų įstatyme bei kituose teisės aktuose.
2. Koordinuoti savivaldybės jaunimo politikos įgyvendinimą.
3. Užtikrinti jaunų žmonių dalyvavimą, sprendžiant savivaldybės jaunimo politikos klausimus.
4. Stiprinti Švenčionių rajono savivaldybės institucijų ar įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų bendradarbiavimą.

Jaunimo taryba lygiateisės partnerystės pagrindu sudaroma iš 12 narių:
1. 6 narius deleguoja Švenčionių rajono savivaldybės institucijos, iš jų 3 atstovus deleguoja Švenčionių rajono savivaldybės administracija ir 3 atstovus deleguoja Švenčionių rajono savivaldybės taryba iš savo narių.
2. 6 narius deleguoja Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje veikianti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo organizacijų taryba arba, nesant Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo organizacijų tarybos ar jai nedelegavus atstovų, 6 nariai išrenkami viešame visuotiniame jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių ir (ar) studentų savivaldos atstovų, veikiančių Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje, susirinkime. Už šio susirinkimo organizavimą yra atsakingas Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius.


Visuotinis jaunimo organizacijų ir su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių ir (ar) studentų savivaldos atstovų, veikiančių Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje, susirinkimas (toliau – Visuotinis susirinkimas) vyks 2021 m. rugsėjo 29 d. 14 val. Švenčionių miesto kultūros centre (Vilniaus g. 1, Švenčionys).
Visuotiniame susirinkime dalyvauja ir sprendžiamojo balso teisę turi vienas atstovas iš kiekvienos jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ir (ar) studentų savivaldos, veikiančios Švenčionių rajono savivaldybės teritorijoje.
Apie savo dalyvavimą visuotiniame susirinkime kiekviena organizacija / savivalda turi pranešti el. paštu inga.varniene@svencionys.lt iki 2021 m. rugsėjo 17 d.
Atstovas į visuotinį susirinkimą deleguojamas pateikiant delegavimo raštą, kuriame turi būti nurodyta deleguojamo asmens vardas, pavardė, einamos pareigos organizacijoje / savivaldoje ir kontaktinė informacija. Delegavimo raštas turi būti pasirašytas organizacijos / savivaldos vadovo ar jo įgalioto asmens pridedant įgaliojimo kopiją.
Kandidatų į Jaunimo tarybos jaunimo atstovus ir Visuotiniame susirinkime dalyvaujančių organizacijų ir dalyvių sąrašai bus paskelbti 2021 m. rugsėjo 20 d. tinklalapyje svencionys.lt


Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė (tel. 8 616 25841. el. p. inga.varniene@svencionys.lt)

  2021-09-02
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daugailas
Švitrigailė
Rapolas
Gilbertas
Rytoj:
Švitrigaila
Vaigedė
Darija
Inga 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas