Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. birželio 21 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6755799
Šiandien apsilankė: 436
Dabar naršo: 19


Naujienos ir aktualijos
Kviečiame dalyvauti aplinkosauginiame projekte „Mes rūšiuojam. Vasara“

Siekiant plėsti ir gerinti atliekų rūšiavimą, mažinti aplinkos taršą, skatinti visus Lietuvos gyventojus tinkamai tvarkyti atliekas, Gamintojų ir Importuotojų asociacija, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“, bendradarbiaudamos su partneriais, savivaldybėmis ir regioniniais atliekų tvarkymo centrais organizuoja aplinkosauginį projektą „Mes rūšiuojam. Vasara“ (toliau – Projektas). Projekto metu bus renkamos buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos. Projektu siekiama užtikrinti, kad elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekas žmonės galėtų priduoti kiek įmanoma patogiau, arčiau namų, taip plečiant buitinės technikos ir elektronikos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo tinklą. Projekte gali dalyvauti visų Lietuvos savivaldybių gyventojai. Trumpas Projekto aktyviojo etapo pristatymas pridedamas.


Projekte aktyviai dalyvaujančios bendruomenės kaupia taškus, kuriuos Projekto aktyviojo etapo pabaigoje (rugsėjo mėnesį) galės iškeisti į Projekto partnerių siūlomas prekes ir paslaugas. Šiemet trims (pagal etapus) daugiausiai atliekų surinkusioms bendruomenėms bus suorganizuotos aplinkosauginės šventės su edukacine programa, filmais apie atliekų rūšiavimą, viktorina. Šventės metu bendruomenės nariai bus vaišinami UAB „Senoji kibininė“ virtu sultiniu ir keptais kibinais.
Projekto organizatoriai kviečia bendruomenes atstovaujančius, atsakingus ir veiklius gyventojus prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir tapti projekto „Mes rūšiuojam“ ambasadoriais. Projekto ambasadoriai – tai savanoriai visoje Lietuvoje, kurie, padedant Projekto koordinatoriams, visus metus organizuoja elektros ir elektroninės įrangos, buitinės technikos bei nešiojamųjų baterijų atliekų rūšiavimą ir surinkimą bendruomenėse. Šiuo metu į Projektą jau yra įsitraukę 732 savanoriai.
Gyventojai, norintys organizuoti elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimą savo bendruomenėje, gali registruotis tel. 8 5 206 0901, mob. 8 684 03849, el. p. info@mesrusiuojam.lt ir Projekto interneto svetainėje www.mesrusiuojam.lt/prisijunk-ir-tu/.
Elektros ir elektroninės įrangos bei nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo organizavimo seniūnijose ir bendruomenėse klausimais galima kreiptis į projekto koordinatorių Julių Pinkevičių, el. p. julius@atc.lt, tel. 8 684 03849. Dėl kitų klausimų apie projektą prašome kreiptis į Projekto koordinatorę Veroniką Kulionytę, el. p. veronika@gia.lt, tel. 8 684 41360.

Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus ekologė Ingrida Kundrotaitė

  2017-05-16
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Galminas
Vasarė
Aloyzas
Alicija
Rytoj:
Kaributas
Laima
Inocentas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas