Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6654607
Šiandien apsilankė: 3150
Dabar naršo: 33


Naujienos ir aktualijos
Klimato sąlygos kol kas neleidžia pradėti pavasarinių duobių taisymo

Sniegą ištirpdęs pavasaris atveria ir bene labiausiai vairuotojus erzinančią problemą – gatvių duobes ir išdaužas. Tačiau orai kol kas neleidžia pradėti nei duobių lopymo karštu asfaltu, nei išvažiuoti greideriams.

Dėl drėgmės, teigiamos ir neigiamos temperatūrų kaitos duobių miestų gatvėse pagausėja kiekvieną ankstyvą pavasarį. Karštu asfaltu lopyti duobes pradedama orams atšilus, kuomet vidutinė kelio dangos ir oro temperatūra perkopia 5°C. Tuomet paleidžiamos ir asfaltbetonio gamyklos, paprastai – ne anksčiau kaip antrąją kovo mėnesio pusę.
„Šiandien asfaltas dar neparduodamas. Be to, šią žiemą gruntas buvo įšalęs apie 50 cm ir įšalas dar nėra išėjęs, ypač po nuolat nuo sniego valomomis gatvėmis ir keliais, tad lopymo darbų pradėti negalime“, – paaiškina Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Grigorijus Avinas.
Specialistas pažymi, kad savivaldybės taryba dar vasario 23 d. patvirtino kelių priežiūros ir plėtros programą, jau vykdomi viešieji rangos darbų pirkimai, todėl savivaldybės prižiūrimų gatvių ar kelių duobių taisymo neteks ilgai laukti.
Panaši situacija ir kalbant apie kelius ar gatves su žvyro danga: jų paviršiai jau aptirpę, tačiau vis dar labai drėgni, o gruntas tebėra įšalęs. Tokiose gatvėse greideriai pradėti darbų negali, nes darbai ne tik neturės ilgalaikio efekto, bet priešingai, gali dar labiau pabloginti situaciją.
„Savivaldybė turi galiojančias sutartis dėl gatvių ir kelių greideriavimo, todėl greideriuoti bus pradėta, kai tik pradžius gruntas. Rangovus asfaltuotų gatvių ir kelių taisymui turėsime jau netrukus, todėl vos tik klimato sąlygos leis, kelininkai išvažiuos į gatves“, – sako G. Avinas.
Meteorologai prognozuoja, kad kovo mėnesio vidutinė temperatūra turėtų būti 2°C aukštesnė už vidutinę daugiametę, tačiau net ir ši tendencija neleis vidutinei temperatūrai kovą pakilti iki daugiau nei 3,9°C. Todėl gatvių ir kelių taisymo darbai veikiausiai prasidės ne anksčiau kaip balandžio mėnesį.
Apskritai vietinių kelių būklė šį pavasarį yra prastesnė nei pernai –  duobes itin „išaugino“ dažni šios žiemos atlydžiai, didelė temperatūrų kaita.

Švenčionių rajono savivaldybės informacija

  2017-03-08
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Eimantas
Aldona
Julija
Rita
Elena
Rytoj:
Gertautas
Tautvydė
Ivona

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas