Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. spalio 17 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7106190
Šiandien apsilankė: 3892
Dabar naršo: 26


Naujienos ir aktualijos
Jaunimo verslumo dirbtuvių nugalėtojams, Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazijos mokiniams – planšetiniai kompiuteriai

2017 m. spalio 21-22 d. ir lapkričio 10-12 d. Švenčionių rajone vyko jaunimo verslumo dirbtuvės. Jaunimo verslumo dirbtuvių I etape spalio mėn. Švenčionių rajono ugdymo įstaigų mokiniai aiškinosi, kokiomis savybėmis pasižymi verslininkas, kas bendro tarp lyderystės ir verslumo, kodėl sėkmingai įmonei taip svarbi gera komanda, ar pelnas yra svarbiausia, susipažino su Lietuvoje egzistuojančiomis verslo formomis, verslo mokestine bei teisine aplinka, verslo planu.

Jaunimo verslumo dirbtuvių II etape mokiniai pristatė atliktas namų užduotis, susitiko su verslo atstovais, kartu su UAB „Vadybos pokyčių konsultavimas" direktore Ieva Kudabaite diskutavo, kuo skiriasi verslo teorija ir praktika Lietuvoje. Lietuvos pramoninkų konfederacijos Projektų departamento direktorius Mindaugas Danys pristatė verslo Lietuvos ir užsienio šalių sėkmės istorijas, verslo pradžios finansavimo šaltinius. Lietuvos Respublikos Seimo narys Simonas Gentvilas drąsino jaunuolius imtis verslo, pasakojo, kodėl reikia galvoti apie verslą, o ne apie „šiltą kėdę".
Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėja Simona Kazlienė perdavė savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus palinkėjimą jaunimo verslumo dirbtuvių dalyviams siekti savo tikslų ir pristatė jaunuoliams verslo plėtojimui skirtus Švenčionių rajono savivaldybės finansavimo šaltinius. UAB „Komunikaciniai projektai" vadovas Tomas Juknevičius įtraukė dirbtuvių dalyvius į kūrybinių eksperimentų pristatymo ABC, pristatė tikslines marketingo auditorijas, planus, laikotarpius, aiškino įtaigos svarbą pristatant eksperimentą, organizavo pristatymo generalinę repeticiją TV formatu. VšĮ „Darnaus vystymo projektai" direktorius Žydrūnas Šipka padėjo jaunuoliams parengti verslo idėjų pristatymus.
Jaunimo verslumo dirbtuvių finale Švenčionių rajono Pabradės „Ryto", Švenčionių r. Švenčionių Mindaugo ir Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos komandos pristatė 5 verslo idėjas: „Sveikos gyvensenos vystymas", „Antsiuvai", „Konditerijos gaminiai", „Internetinė platforma keliaujantiems", „Drabužių gyvūnams gamyba". Komisijos nariai įvertinę verslo idėjos ir pristatymo originalumą, idėjos įgyvendinimo Švenčionių rajone galimybes, komandos pajėgumus įgyvendinti savo idėją ir verslo idėjos įgyvendinimo plano nuoseklumą išrinko jaunimo verslumo dirbtuvių nugalėtojus. 1 vietą užėmė Švenčionių rajono Pabradės „Ryto" gimnazijos mokinės Milena Čarnecka, Danuta Matusovič ir Gabrielė Mazurkevič (verslo idėja „Antsiuvai"), 2 vietą - Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniai Ignas Bagdonas, Edgar Baloban, Natas Burokas ir Mantas Povilėnas (verslo idėja „Sveikos gyvensenos vystymas"), 3 vietą - Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai Aivaras Podlipskas, Vytautė Rukšėnaitė ir Aurelija Šulgaitė.
Nugalėtojų komandos nariams buvo įteiktas Švenčionių rajono savivaldybės prizas - planšetiniai kompiuteriai, komandai, užėmusiai 2 vietą, prizą įsteigė parduotuvių „Telepoint" Švenčionyse ir Ignalinoje vadovas Alius Martinkevičius, komandai, užėmusiai 3 vietą - rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Savickas.
Komisijos nariai išskyrė savo favoritus. Parduotuvių „Telepoint" Alius Martinkevičius skyrė apdovanojimą Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos merginų komandai (verslo idėja „Konditerijos gaminiai"), o MB „Erega" vadovas Edgaras Strakšys už iniciatyvą ir aktyvų dalyvavimą apdovanojimą skyrė Natui Burokui.
Visiems dalyviams buvo įteiktos ilgamečio Švenčionių rajono savivaldybės renginių rėmėjo UAB „Švenčionių vaistažolės" arbatos.
„Dėkojame organizatoriams, tikrai puikios verslo dirbtuvės!", - džiaugėsi nugalėtojos.
„Dėkoju už tikrai nuostabų laiką, kurį praleidome naudingai, prasmingai, įdomiai, už tai, kad padėjote įveikti baimę, davėte naudingų patarimų, pasiūlymų. Ačiū!!! Taip pat ačiū draugams už šaunų bendravimą", - savo facebook paskyroje renginio įspūdžiais dalinosi Švenčionių rajono Pabradės „Ryto" gimnazijos mokinė Jurgita Čimbaraitė.
Didžiausias įvertinimas ir postūmis organizuoti daugiau tokių renginių, mokymų ir užsiėmimų - tai ne tik nugalėtojų, bet ir visų dalyvių geri atsiliepimai.

Jaunimo verslumo dirbtuvių organizatoriai - Švenčionių rajono savivaldybės Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyrius ir Švenčionių turizmo ir verslumo informacijos centras. Jaunimo verslumo dirbtuvių finansavimas iš Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšų.


Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė, tel. (8 387) 66 367

  2017-11-13
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Kintautas
Gytė
Marijonas
Margarita
Rytoj:
Liubartas
Kęsmina
Lukas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas