Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. birželio 18 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7883592
Šiandien apsilankė: 173
Dabar naršo: 8


Naujienos ir aktualijos
Įvyko paskutinis 2015–2019 metų kadencijos tarybos posėdis

2019 m. kovo 28 d. paskutinį kartą posėdžiavo 2015–2019 metų kadencijos Švenčionių rajono savivaldybės taryba. Posėdžio metu apsvarstyti 69 klausimai. Taryba išklausė 30 ataskaitų ir patvirtino 38 sprendimų projektus. Vieno apsvarstyto sprendimo projekto – Dėl UAB „Fortum Švenčionių energija“ šilumos kainos dedamųjų nustatymo – taryba nusprendė nepriimti.


Posėdžio metu savivaldybės administracijos direktorius Andrius Šarėjus pristatė savo ir administracijos 2018 metų veiklos ataskaitą. Ataskaitas tarybai taip pat pristatė Švenčionėlių socialinių paslaugų centro, Turizmo ir verslo informacijos centro, Saugaus eismo mokyklos, rajono švietimo, sveikatos, kultūros įstaigų ir bendrovių, kurių akcininkė yra Švenčionių rajono savivaldybė, vadovai. 
Savo ataskaitas pateikė ir kelios tarybos sudarytos komisijos: Narkotikų kontrolės komisija,  Jaunimo reikalų taryba, Kūno kultūros ir sporto taryba. Atsiskaitė ir kontroliuojantys subjektai: savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba, Kontrolės komitetas. Taryba taip pat išklausė Švenčionių rajono savivaldybės integruotų teritorijų vystymo programos įgyvendinimo ataskaitą.
Politikai patvirtino žemės ir nekilnojamojo turto mokesčių 2020 metams tarifus, kurie išliko nepasikeitę. Buvo priimti svarbūs sprendimai dėl Pabradės vaikų globos namų savininko teisių, pareigų ir turto perėmimo bei Švenčionių rajono verslo plėtros fondo nuostatų pakeitimo.
Planuojama, kad Pabradės vaikų globos namai ir Švenčionėlių socialinių paslaugų centro vaikų globos namai netolimoje ateityje bus apjungti ir pertvarkyti į bendruomeninę įstaigą. Palaipsniui mažėjant vaikų skaičiui abejose globos įstaigose, o taip pat mažėjant institucinės globos atvejų, pavyktų įgyvendinti valstybės mastu iškeltą tikslą – institucinės socialinės globos įstaigos būtų išformuotos.
Suklusti turėtų rajono ūkininkai: tarybai pakeitus Verslo plėtros fondo nuostatus finansinė parama iš fondo galės būti skiriama ne tik rajone įregistruotiems ir savo veiklą vykdantiems smulkaus verslo subjektams, bet ir ūkininko ūkį valdantiems ūkininkams.
Tarybos posėdyje taip pat priimti keli svarbūs sprendimai, susiję su infrastruktūros vystymu: dviračių tako link Bėlio ežero įrengimu, daugiabučio namo, esančio Lauko g. 40A Švenčionėliuose, renovacija. Taryba taip pat pritarė, jog UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ aukciono būdu parduotų Arnionių g., Pabradėje, esantį gamybinį pastatą ir du sandėlius. Lėšos, gautos pardavus šį turtą, bus investuojamos į naujos gamybinės bazės statybas Šaulių g.
Taryba taip pat patvirtino gaisrų prevencijos Švenčionių rajone 2019-2020 metų programą. Pagal šios programos priemonių planą per artimiausius dvejus metus savivaldybės pavaldumo ugniagesių komandos bus aprūpintos specialiais kvėpavimo aparatais, bus įgyvendinamos gaisrų prevencinės priemonės, tarp kurių – socialinių būstų aprūpinimas dūmų detektoriais.
Vienas svarbiausių sprendimų švietimo srityje – ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių, klasių, mokinių skaičiaus, mokinių skaičiaus vidurkio pagal vykdomas bendrojo ugdymo programas nustatymas Švenčionių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose 2019–2020 mokslo metais. Taryba taip pat paskyrė Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos direktorę Editą Meškovienę.
Po daugiau nei septynias valandas trukusio posėdžio meras Rimantas Klipčius kreipėsi į visus tarybos narius, dėkojo už bendradarbiavimą ir bendrą darbą priimant reikšmingus sprendimus. Atskirą padėką už nuveiktus darbus meras skyrė savivaldybės administracijai,  biudžetinių įstaigų vadovams ir šių įstaigų kolektyvams. Baigiamąsias kalbas taip pat sakė darbą baigiantys tarybos nariai.
2015-2019 m. kadencijos taryba iš viso posėdžiavo 46 kartus. Jos suformuotuose komitetuose darbas vyko pagal reglamentą. Detaliau komitetai svarstė ne tik būsimų tarybos posėdžių pagal savo kuruojamas veiklos sritis dokumentus, bet ir kitus tarybos sprendimų projektus. Prireikus posėdžiuose dalyvauti kvietė atitinkamų įstaigų vadovus, organizacijų atstovus bei piliečius.

Švenčionių rajono savivaldybės informacija

  2019-03-29
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Ginbutas
Vaiva
Marina
Rytoj:
Dovilas
Ramunė
Deodatas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas