Švenčionių rajono savivaldybė

Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188766722

Pagrindinė svetainė

Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • Naujienos ir aktualijos
  Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!
  2020-06-04

  Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

  Plačiau
  Vilniaus pasienio rinktinė atveria duris vasarai
  2020-06-04

  Švelninant karantino sąlygas Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinė palaipsniui grįžta prie renginių organizavimo ir kviečia moksleivius, kuriuos domina pasieniečio profesija, apsilankyti rinktinėje ir jos padaliniuose.
  Jau penktus metus iš eilės rinktinė jungiasi prie Švietimo ir mokslo ministerijos ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro iniciatyvos „Atverk duris vasarai“, suteikiančios galimybę mokyklinio amžiaus vaikams prasmingai leisti vasaros atostogas. „Atverk duris vasarai“ – tai puiki galimybė pritraukti daugiau atostogaujančių mokinių dėmesio, supažindinti juos su pasieniečio profesijos galimybėmis, patraukliai pateikti jos darbo profilių įvairovę.

  Plačiau
  Aktualūs kontaktai
  2020-06-03

  Plačiau
  Skelbimas
  2020-06-03

  Švenčionių rajono savivaldybės administracijos nuolatinė turto nuomos konkurso komisija kviečia teikti paraiškas dalyvauti dalies vandens bokšto stogo viešame nuomos konkurse.
  Nuomojamo turto adresas: Švenčionių r. sav., Strūnaičio sen., Naujo Strūnaičio k., Kasčiukų g. 28A.
  Turto naudojimo paskirtis: mobiliojo ryšio įrangos talpinimas.

  Plačiau
  Stotelės DĖK’UI jau atvėrė duris atsinaujinusios
  2020-06-03

  Po netrumpos, karantino laikotarpiu trukusios pertraukos, dalijimosi daiktais stotelės Dėk’ui atvėrė savo duris. Visose stotelėse ir vėl priimami dalijimuisi tinkami daiktai, o visi norintys kviečiami juos rinktis bei rezervuoti svetainėje www.stoteledekui.lt. Jau birželio 4 d. visos stotelės Dėk’ui lauks atvykstančių tuos daiktus pasiimti.
  Dėl koronaviruso epidemijos pavojaus paskelbimo šalyje, beveik tris mėnesius stotelių Dėk’ui veikla buvo laikinai sustabdyta – siekiant maksimaliai sumažinti žmonių susibūrimus bei užkirsti kelią viruso plitimo galimybei, daiktai į stoteles nebuvo priimami bei išduodami. Per visą savo gyvavimo laikotarpį, stotelės Dėk’ui sulaukė ne tik gyventojų simpatijų, bet ir pripažinimo, todėl dėl jų veiklos atnaujinimo buvo teiraujamasi bene kiekvieną dieną.

  Plačiau
  Ministro Pirmininko padėka
  2020-06-02
  Plačiau
  Informacija dėl adresų keitimo
  2020-06-02
  Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai
  2020-06-02

  Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

  Plačiau
  Švenčionėlių miesto kultūros centro projektas "ŠVENČIONIŲ KRAŠTO TRADICIJŲ IŠSAUGOJIMAS"
  2020-06-02
  Plačiau
  Patikslinta, kada žmonės bus laikomi galimai sergančiais koronavirusu
  2020-06-01

  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), atsižvelgusi į su kelionėmis susijusius pokyčius, įsigaliojusius nuo šiandien, tikslina atvejo apibrėžimą. Nuo šiol galimai sergančiu, t. y. įtariamu atveju, bus laikomas žmogus, jaučiantis koronavirusinei infekcijai (COVID-19) būdingus simptomus ir keliavęs ar gyvenęs tose užsienio valstybėse, kurios valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu įtrauktos į SAM kiekvieną pirmadienį skelbiamą šalių sąrašą. Jame nurodyta, kokios prevencijos, grįžus iš šių valstybių, privalu imtis. 

  Plačiau
  Birželio 1 –ąją prasidėjus maudymosi sezonui vanduo maudyklose švarus
  2020-06-01

  Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Mikrobiologinių tyrimų skyriaus duomenimis, 2020 m. gegužės 29 d. ištyrus vandens mėginius Bėlio ir Sarių ežeruose bei Žeimenos upėje ties Švenčionėliais ir Pabrade nustatyta, kad rajono maudyklose vandens mikrobiologinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus. Mėginių paėmimo metu maudyklų vandens žydėjimo požymių nepastebėta. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduriuojančių medžiagų nerasta.

  Plačiau
  Nauja testavimo dėl koronaviruso strategija: atskirti tiksliniai ir prevenciniai tyrimai
  2020-06-01

  Įvertinus Lietuvos epidemiologinę situaciją, nuo pirmadienio, birželio 1-osios, tyrimai koronavirusinei infekcijai (COVID-19) nustatyti bus atliekami pagal naują tvarką. Numatyta, kad profilaktinis testavimas bus vykdomas atsižvelgus į savivaldybės epidemiologinius rodiklius arba, kitaip tariant – įvertinus riziką konkrečioje savivaldybėje. Tikslingai toliau bus tiriami simptomus jaučiantieji, taip pat į ligonines planine tvarka guldomi pacientai bei užfiksavus infekcijos židinius, pavyzdžiui – užsikrėtus bendrabučio gyventojui.

  Plačiau
  Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga
  2020-06-01
  Plačiau
  Informacija apie Kvietimą atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimas daugiabučiuose namuose
  2020-05-28

  Informuojame, kad pagal Klimato kaitos programos kompensacinių išmokų saulės energijos technologijų, šilumos siurblių ir šilumos saugyklų panaudojimas šilumos energijai gaminti, karštam vandeniui ruošti, ir (ar) elektros energijai gaminti atnaujintuose (modernizuotuose) daugiabučiuose namuose, neprijungtuose prie centralizuotos šildymo sistemos, siekiant nulinio šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo lygio skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašą (toliau – Tvarkos aprašas), patvirtintą Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2020 m. gegužės 26 d. įsakymu Nr. D1-303, viešoji įstaiga „Būsto energijos taupymo agentūra“ 2020-05-28 paskelbė Kvietimą teikti paraiškas atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimo daugiabučiuose namuose projektams įgyvendinti.

  Plačiau
  Atnaujinti reikalavimai, kaip saugiai organizuoti keleivių vežimą
  2020-05-28

  Švelnėjant karantinui ir siekiant suvaldyti koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimą, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino reikalavimus, kaip saugiai organizuoti ir vykdyti keleivių vežimą transporto priemonėse.
  Tokį sprendimą pasirašė sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga.

  Plačiau
  Visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“
  2020-05-28

   

  Plačiau
  Nuo birželio 1 d. naikinama sienos su Latvija kontrolė
  2020-05-28

  Gegužės 27 d. vykusiame Vyriausybės posėdyje priimti sprendimai dar labiau sušvelnino karantino sąlygas bei palengvino vykimo per ES vidaus sienas tvarką. Nuspręsta panaikinti kontrolę prie sienos su Latvija ir išplėstas šalių, kurių piliečiams leidžiama atvykti į Lietuvą, sąrašas.
  Nuo birželio 1 d. vidurnakčio panaikinama Lietuvos ir Latvijos sienos kontrolė, kurią Lietuvos pasieniečiai vykdė nuo karantino paskelbimo pradžios, kovo 16-osios. Tai reiškia, kad į minėtą valstybę išvykti arba iš jos atvykti į Lietuvą galima bet kurioje vietoje, o nuolatinės kontrolės procedūrų čia nebeliks. Tai yra keliautojai kirsti sieną galės taip pat, kaip tai darė nuo 2007 m., kai Lietuva ir Latvija tapo Šengeno erdvės narėmis

  Plačiau
  Gydymo įstaigos raginamos greičiau atnaujinti paslaugų teikimą pacientams
  2020-05-27

  Praėjus kone mėnesiui po to, kai švelninant karantino sąlygas mūsų šalies gydymo įstaigoms leista vėl atverti duris, tik maždaug pusė iš jų yra tai padariusios ir priima pacientus bei teikia jiems reikiamas paslaugas. Kai kurios dar rengia planus, kaip atnaujinti veiklą, ir derina juos su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru (NVSC) ir tik planuoja atnaujinti savo veiklą.
  Tad Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) kviečia gydymo įstaigas – ligonines, šeimos centrus, poliklinikas ir kitas sveikatos priežiūros paslaugas teikiančias įstaigas – greičiau atnaujinti veiklą ir priimti pacientus, kurie laukia paslaugų.

  Plačiau
  Kviečiame dalyvauti viešajame svarstyme
  2020-05-26

  Informuojame, kad 2020 m. gegužės 29 d., 15.00 val. vyks nuotolinė diskusija dėl planuojamo statyti daugiafunkcinio sporto komplekso – sporto arenos Švenčionėlių mieste. Kviečiame Švenčionėlių miesto gyventojus dalyvauti diskusijoje ir aptarti komplekso viziją.  Norinčius dalyvauti viešajame svarstyme kviečiame  jungtis 2020 m. gegužės 29 d., 15.00 val. į susitikimą adresu:  https://us02web.zoom.us/j/83019180969 ( Zoom platforma,  Meeting ID: 830 1918 09)


  Plačiau
  VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje paskelbti mokinių poezijos konkurso „100 eilėraščių pasieniui” laureatai
  2020-05-26

  Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinėje posėdžiavo komisija, rinkusi mokinių poezijos konkurso ,,100 eilėraščių pasieniui” laureatus. Komisijos balsų dauguma jais tapo šešetas jaunųjų autorių.
  Meniniu mokinių konkursu siekta ugdyti domėjimąsi pasienio tematika, populiarinti pasieniečio profesiją, pilietines ir patriotines idėjas mokinių kūryboje, skatinti jaunų žmonių kūrybiškumą, ugdyti pilietiškumą, patriotiškumą, vystyti glaudesnį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinės darbuotojų ir švietimo įstaigų bendradarbiavimą, organizuoti mokiniams prasmingą ir turiningą laisvalaikio praleidimą.

   

  Plačiau
  SAM primena, kaip elgtis viešose vietose ir organizuoti asmenines šventes
  2020-05-26

  Švelnėjant karantino sąlygoms, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena rekomendacijas, kaip saugiai elgtis viešose vietose bei organizuoti asmenines šventes ne viešose vietose.
  Būnant viešoje vietoje yra rekomenduojama vengti tiesioginio kontakto su žmonėmis, su kuriais įprastai nebendraujama, palaikyti ne mažiau kaip dviejų metrų atstumą, dėvėti nosį ir burną dengiančias asmens apsaugos priemones. Neturint galimybės plauti rankų su muilu ir vandeniu, naudoti dezinfekavimo priemones užtikrinant rankų higieną. Esant galimybei riboti naudojimąsi viešuoju transportu, vengti žmonių susibūrimo vietų arba riboti laiką būnant tokiose vietose, skirti prioritetą veikloms atvirose erdvėse.

  Plačiau
  Lietuvoje minima Tarptautinė dingusių vaikų diena
  2020-05-22

  Gegužės 25 - oji Lietuvoje minima Tarptautinė dingusių vaikų diena. Ši diena pasirinkta dėl JAV sukrėtusios istorijos, kuomet 1979 metais, gegužės 25 dieną, šešiametis Etan Patz dingo be pėdsakų eidamas į mokyklą autobusų stotelėje, vos už poros kvartalų nuo savo namų. Dingusių žmonių šeimų paramos centro iniciatyva LR Seimas 2006 m. įtraukė šią dieną į atmintinų dienų sąrašą. Centras administruoja visoje Europos Sąjungoje vieninga karštąją liniją 116000 pranešimams dėl dingusių vaikų, yra tarptautinių organizacijų Amber Alert Europe bei International Centre for Missing and Exploited Children (JAV) narys.

  Plačiau
  Užtikrinamos saugumo priemonės prekybos vietų darbuotojams
  2020-05-20

  Švelninant karantino sąlygas ir didėjant žmonių srautams prekybos vietose, siekiama užtikrinti saugų pardavėjų, kurie klientus aptarnauja kasose, darbą. Kadangi dažniausiai žmonės būriuojasi prekybos vietų kasose, patikslinti saugumo reikalavimai leis užtikrinti pardavėjų ir pirkėjų saugumą.

  Plačiau
  VSAT pareigūnu galima tapti baigus 15-os savaičių kursus
  2020-05-20

  Nuo 2020 m. rugsėjo 7 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

  Plačiau
  „Maisto bankas“ kviečia netradiciškai dalintis karantino metu sukauptomis atsargomis
  2020-05-20

  Dėl koronaviruso pandemijos ir paskelbto karantino, Lietuvoje neįvyko kasmetinė „Maisto banko“ akcija. Praradimas didžiulis – „Maisto bankas“ neteko galimybės surinkti apie 240 tonų (tiek buvo surinkta per praėjusias metais vykusią akciją) ilgo galiojimo maisto produktų. Apmaudu, jog dėl susiklosčiusios situacijos parama maistu nepasiekė daugiau nei 350 nevyriausybinių organizacijų, kurios bendrai globoja daugiau nei 53 tūkst. nepasiturinčių asmenų. Maisto atsargų socialiai remtiniems trūksta, o problemos mastas tik gilėja su kiekvienu nauju bedarbiu – vis daugiau pagalbos prašymų sulaukiama iš karantino metu darbą praradusių žmonių.  
   

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Rengiami projektai
  Informacija apie pradedamą rengti Švenčionių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros specialiojo plano keitimą
  2020-05-27

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija informuoja apie pradedamą rengti Švenčionių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros specialiojo plano keitimą.

  Plačiau
  Sprendimo projektas dėl žemės gelmių naudojimo plano rengimo ir planavimo tikslų nustatymo
  2020-05-18

  Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 30 straipsnio 2 dalimi ir Žemės gelmių naudojimo planų rengimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2014 m. vasario 17 d. įsakymu Nr. D1-145 „Dėl žemės gelmių naudojimo planų rengimo taisyklių patvirtinimo", 11 punktu, bei atsižvelgdamas į Žiuko įmonės 2020-04-21 prašymą, nusprendžiu:

  pradėti Švenčionių rajono Daukšių telkinio žvyro išteklių dalies naudojimo plano rengimą. Plačiau

  Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
  2020-05-06

  Informuojame, kad 2020 m. gegužės 26 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Kalviškės kaime (kadastro Nr. 8650/0008:56), kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą; uždaviniai – suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  2020-06-04

  Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR 1.1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus“ nuostatomis, informuojame, kad yra parengti Švenčionių raj. sav. Pabradės sen. vietinės reikšmės kelio „4415 Meškerinė – geležinkelio stotis Pažeimenė“ atkarpų nuo PK 11+50 (tilto per Žeimenos upę) iki PK 18+49 rekonstravimo projekto projektiniai pasiūlymai.

  Plačiau
  Visuomenės informavimas apie numatomą paviršinių nuotekų tinklų Kalno g. ir Žeimenos g. Švenčionėlių m., Švenčionių r. sav. projektavimą
  2020-05-28
  Statinių statybvietės adresas – Kalno g. ir Žeimenos g. , Švenčionėlių m., Švenčionių r. sav.

  Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis – inžineriniai tinklai (nuotekų šalinimo tinklai); Plačiau
  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  2020-05-15

  Statinių statybvietės adresas ir žemės sklypo kadastrinis numeris
  Statybininkų, Malūno, Karių, Tyliosios gatvių., Pabradės m., Švenčionių r. sav. Sklypas nesuformuotas.

  Žemės sklypo esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis ir būdas
  Susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos.

  Plačiau
  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  2020-05-12

  Statinių statybvietės adresas ir žemės sklypo kadastrinis numeris
  Malūno g., Klevų g. Švenčionėliai, Švenčionių r. sav. sklypas nesuformuotas.

  Žemės sklypo esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis ir būdas
  Susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos.

  Statinių esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis
  Susisiekimo komunikacijos.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  © 1998-2012 Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.