Švenčionių rajono savivaldybė

Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188766722

Pagrindinė svetainė

Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • Naujienos ir aktualijos
  Laikinai stabdoma stotelių DĖK’ui veikla
  2020-10-28

  Atsižvelgiant į daugumoje Vilniaus regiono savivaldybių paskelbtą karantiną ir įpareigojimą vienam lankytojui patalpose užtikrinti ne mažesnį kaip 10 m3 plotą arba vykdyti ne daugiau kaip vieno lankytojo aptarnavimą vienu metu bei siekdami užtikrinti nenutrūkstamą atliekų tvarkymą didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse, nuo 2020 m. spalio 28 d. UAB „VAATC“ laikinai stabdo visų stotelių DĖK’ui veiklą.
  Visus jau rezervuotus daiktus www.stoteledekui.lt atsiimti bus galima stotelėms DĖK’ui atnaujinus veiklą.
  Stotelės DĖK’ui tęs savo darbą, kai, įvertinus valdžios institucijų reikalavimus bei rekomendacijas, galėsime užtikrinti jų lankytojų saugumą.

  Plačiau
  Informacija dėl nuotekų ir vandentiekio tinklų plėtros Pabradės mieste
  2020-10-28

  Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija sėkmingam Direktyvos 91/271/EEB reikalavimų įgyvendinimui planuoja paskelbti naują kvietimą dėl nuotekų ir vandentiekio tinklų plėtros.
  UAB „Pabradės komunalinis ūkis" daro išankstinę Pabradės miesto gyventojų apklausą, po kurios bus svarstoma galimybė projektuoti ir tiesti vandentiekio ir nuotekų tinklus šiose gatvėse.

  Gatvių sąrašas: Plačiau

  Informacija dėl nuotekų tinklų plėtros Švenčionių, Švenčionėlių miestuose ir Cirkliškio kaime
  2020-10-28

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija bendradarbiaudama su viešuoju vandens tiekėju UAB „Vilniaus vandenys“ numato įgyvendinti nuotekų surinkimo ir vandentiekio tinklų plėtros projektus Švenčionių ir Švenčionėlių miestuose ir Cirkliškio kaime.
  Švenčionėlių miesto gatvių, kuriose bus svarstoma galimybė projektuoti ir tiesti vandentiekio ir nuotekų tinklus sąrašas:

  Plačiau
  Projektą „Investicijos į „UAB Narbutas International“ plėtrą 2021-2029 m.“ siūloma pripažinti regioninės svarbos projektu
  2020-10-27

  Informuojame, kad Vilniaus regiono plėtros taryba bei Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus apskrities skyrius 2020 m. spalio 15 d. gavo Ukmergės rajono savivaldybės tarybos pasiūlymą pripažinti projektą „Investicijos į UAB „Narbutas International“ plėtrą 2021-2029 m.“  regioninės svarbos projektu. Projekto teritorija – Ukmergės rajono, Vilniaus rajono, Švenčionių rajono ir Širvintų rajono savivaldybės (Projekto teritorija nustatyta, atsižvelgiant į šių savivaldybių teritorijų ribose planuojamus sukurti rezultatus).

  Plačiau
  Pranešimas apie civilinės metrikacijos paslaugų teikimą karantino laikotarpiu
  2020-10-27

  „Informuojame, kad Vyriausybės paskelbtu karantino laikotarpiu Švenčionių rajono savivaldybėje civilinės metrikacijos paslaugos bus teikiamos pagal Teisingumo ministerijos paskelbtas rekomendacijas civilinės metrikacijos įstaigoms dėl darbo organizavimo ekstremalios situacijos laikotarpiu.
  Nuoroda į rekomendacijas:
  https://tm.lrv.lt/lt/naujienos/daugejant-covid-19-atveju-teisingumo-ministerija-skelbia-rekomendacijas-civilines-metrikacijos-istaigoms

  Plačiau
  Karinės pratybos „GELEŽINIS VILKAS 2020 II“
  2020-10-26
  Plačiau
  Spalio 29 - lapkričio 20 dienomis Lietuvos teritorijoje vyks tarptautinės pratybos „Nuostabusis šuolis 2020"
  2020-10-26

  Informuojame, kad š. m. spalio 29 - lapkričio 20 dienomis Lietuvos teritorijoje vyks tarptautinės pratybos „Nuostabusis šuolis 2020" (toliau - pratybos „NŠ 20"). Pagrindinis pratybų „NŠ 20" tikslas - testuoti ir treniruoti NATO greitojo reagavimo pajėgų vienetus dislokuotis operacijų rajonuose. Šių pratybų metu Lietuvoje dislokuosis didelis skaičius NATO šalių karinių vienetų, todėl vyks intensyvus karinės technikos kolonų judėjimas visoje Lietuvos teritorijoje.
  Plačiau
  Karantinas paskelbtas 13 šalies savivaldybių, tarp jų ir Švenčionių rajone
  2020-10-23

  Lietuvos Respublikos Vyriausybė atsižvelgdama į epidemiologinę COVID-19 ligos plitimo situaciją priėmė nutarimą, pagal kurį skelbiamas karantinas 12 šalies savivaldybių, tarp jų ir Švenčionių rajone. Iš viso Lietuvoje karantinas paskelbtas 13 šalies savivaldybių.
  Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. spalio 26 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 9 d. 24:00 val. Kai kurie apribojimai Švenčionių rajone įvesti jau nuo spalio 12 d.

  Kokie apribojimai mūsų laukia karantino metu?

  Plačiau
  Dėl ugdymo įstaigų veiklos organizavimo karantino sąlygomis
  2020-10-23

  Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
  Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas nuo spalio 26 d. Švenčionėlių lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“, Švenčionių lopšelyje-darželyje „Gandriukas“ ir Pabradės „Ryto“ gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupėse bus teikiamas įprasta tvarka, kontaktiniu būdu, išskyrus grupėse, kuriose dėl nustatyto infekcijų plitimą ribojančio režimo ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu (Švenčionėlių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ „Nykštukų“ ir „Pieštukų“ grupėse, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupėse).

  Plačiau
  2020 m. spalio 29 d. šaukiamas Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis
  2020-10-22

  2020 m. spalio 29 d. 10.00 val. nuotoliniu būdu vyks Švenčionių rajono savivaldybės tarybos posėdis. Švenčionių rajono savivaldybės mero 2020 m. balandžio 23 d. potvarkis Nr. V1-112 „Dėl rajono savivaldybės tarybos posėdžio sušaukimo ir posėdžio darbotvarkės sudarymo“.

  Plačiau
  Nuo 2020 m. spalio 22 dienos - savivaldybės administracijos paslaugos bus teikiamos tik nuotoliniu būdu
  2020-10-21

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija, reaguodama į epidemiologinę situaciją rajone, imasi griežtų priemonių situacijai valdyti. Nuo spalio 22 d. klientus administracijoje ir seniūnijose aptarnaus tik nuotoliniu būdu - el.būdu arba telefonu.

  Prireikus paslaugų, jas galima užsakyti el.būdu:
  1. portale https://www.epaslaugos.lt/*;

  2. raštus ir prašymus galite teikti el.paštu priemimas@svencionys.lt arba savivaldybe@svencionys.lt;

  3. per elektroninio pristatymo sistemą https://epristatymas.post.lt/.
  Plačiau

  Pabradėje pradėjo veikti mobilusis Covid patikros punktas
  2020-10-21

  Švenčionių rajone auga užsikrėtusiųjų COVID-19 infekcija ir asmenų, esančių izoliacijoje, skaičius. Prieš kelias savaites nuspręsta riboti mokymąsi kontaktiniu būdu – pereita į nuotolinį mokymąsi beveik visose rajono ugdymo įstaigose. Neformalusis švietimas, dienos centrai ir kiti užsiėmimai – taip pat ribojami.
  Atvejų daugėja kasdien, taip pat didėja ir saviizoliacijoje esančių asmenų skaičius. Šį savaitgalį rajone fiksuota 19 susirgusių koronovirusu. Švenčionių rajono savivaldybė vėl priskirta prie didelės rizikos savivaldybių. Plačiau

  Žemės sklypų savininkų dėmesiui
  2020-10-21

  Plačiau
  Kviečiame laikyti Konstitucijos egzaminą
  2020-10-20
  Plačiau
  RSC PRIMENA: KAS YRA JONIZUOJANČIOJI SPINDULIUOTĖ?
  2020-10-19

  Žmones nuolat veikia gamtinė jonizuojančioji spinduliuotė – pasiekia iš kosmoso, grunto bei kitų gamtinės kilmės jonizuojančiosios spinduliuotės šaltinių. Jos visiškai išvengti neįmanoma, tačiau egzistuoja įvairių būdų jai kontroliuoti. Be gamtinės jonizuojančiosios spinduliuotės yra ir dirbtinės kilmės jonizuojančioji spinduliuotė, kurią skleidžia žmogaus sukurti jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniai. Plačiau

  Ar turiu mokėti už medicinos paslaugą ne savoje poliklinikoje?
  2020-10-19

  Dažnai gyventojai nustemba atsitiktinai sužinoję, kad ne savoje poliklinikoje jiems suteikta gydytojo specialisto paslauga, už kurią jie susimokėjo, galėjo būti suteikta nemokamai. Šie pacientai kreipiasi į ligonių kasą klausdami, ar apdraustiesiems gydymo įstaigose, kuriose jie nėra prisirašę, specialistų konsultacijos ir tyrimai tikrai gali būti nemokami. Atsakymas - gali. Plačiau

  Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
  2020-10-16

  Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (187,50 Eur). Plačiau

  Pradedamas šildymo sezonas
  2020-10-15

  2020 m. spalio 15 d. Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. A-688 „Dėl 2020/2021 metų šildymo sezono pradžios“.

  Plačiau
  Nemokamos individualios psichologo konsultacijos
  2020-10-15

  Šiandien vis dažniau kalbame apie sveikatą, jos stiprinimą, sveikatos problemas bei sveiko gyvenimo būdo nuostatų formavimo(si) svarbą vaikystėje, paauglystėje, jaunystėje bei vyresniame amžiuje. Pandemijos metu apie tai kalbėti tapo dar svarbiau.
  Pandemijos metu kylantis stresas ir neužtikrintumas, nutrūkę socialiniai santykiai, finansines problemos, gali padidinti nerimą, miego problemas, irzlumą, bejėgiškumo jausmus. Tokioms situacijos užsitęsus gali pasireikšti ir rimtesni psichologiniai sunkumai. Šiose situacijose esate ne vieni, pagalba yra čia pat!

  Plačiau
  Numatytas spalio 16 d. sirenų patikrinimas neįvyks
  2020-10-15

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad š. m. spalio 16 d. 11.52 val. planuotas perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas neįvyks. Jis perkeliamas į vėlesnį laikotarpį ir bus vykdomas valstybinio lygio civilinės saugos pratybų metu.
  Apie tikslų būsimo patikrinimo datą ir laiką Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuos atskirai.

  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento informacija

  Plačiau
  Paminėta Vietos savivaldos diena
  2020-10-13

  2020 m. spalio 13 d. buvo paminėta Vietos savivaldos diena. Dėl COVID-19 infekcijos šiais metais ši diena buvo minima kitaip – laikantis saugos reikalavimų, be kviestinių svečių, šventinio koncerto bei esant mažesnei asmenų grupei.

  Vietos savivaldos dienos proga buvo pagerbti darbuotojai, atidavę šiam atsakingam ir nelengvam darbui savivaldoje dešimt, penkiolika, dvidešimt, dvidešimt penkerius, trisdešimt, trisdešimt penkerius ir net keturiasdešimt savo gyvenimo metų. Susirinkusius nuoširdžiai sveikino ir dėkojo už profesionalų darbą nuotoliniu būdu rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius, mero pavaduotoja Violeta Čepukova ir administracijos direktorė Jovita Rudėnienė.

  Plačiau
  COVID-19 EPIDEMIOLOGINĖ SITUACIJA ŠVENČIONIŲ RAJONE
  2020-10-13

  NVSC Švenčionių skyrius informuoja, kad Švenčionių rajone iš viso patvirtinti 74 COVID-19 ligos atvejai, iš jų 39 – pasveiko. Šiuo metu tebeserga – 35 asmenys, virš 200 asmenų izoliuota (šis skaičius nuolat kinta).
  Švenčionių rajono ugdymo įstaigose nuo rugsėjo 15 d. iki spalio 12 d. registruota 14 atvejų, iš jų net 8 – šį savaitgalį. COVID-19 ligos atvejai registruoti visose rajono gimnazijose, susirgo 5 mokytojai ir 8 mokiniai. Karščiausiu tašku rajone šiuo metu laikoma Pabradės Žeimenos gimnazija, nes čia koronavirusinė infekcija nustatyta 8 asmenims.

  Plačiau
  Parduodamas Švenčionių rajono savivaldybės nekilnojamas turtas elektroninio aukciono būdu
  2020-10-12

  Aukciono vykdymo laikas 2020-10-19 9.00 val. – 2020-10-22 13.59 val.
  Dalyvių registracija 2020-10-09 00.00 val. – 2020-10-13 23.59 val.
  Turto apžiūra 2020-10-05 nuo 9.00 val. iki 16.00 val.
  (į elektroninius aukcionus registruojama ir jie vykdomi interneto svetainėje http://www.evarzytynes.lt/)

  Plačiau
  Įvyko Švenčionių rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis
  2020-10-11

  Šiandien vyko Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis, kuriame nutarta taikyti COVID-19  infekcijos plitimui ribojantį režimą ir organizuoti mokymą nuotoliniu būdu žemiau nurodytose įstaigose, apriboti renginius, užsiėmimus iki atskiro NVSC nurodymo:

  Plačiau
  Prekybos vietų darbuotojų ištyrimas
  2020-10-09

  Siekiant sumažinti COVID-19 (koronaviruso infekcijos) plitimo riziką, sužinoti savo sveikatos būklę dėl šios infekcijos – išsitirti greitaisiais testais „AMP Rapid Test SARS-CoV-2 IgG/IgM“ – galės visi norintys Švenčionių rajono prekybos vietų darbuotojai.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  Visuomenės informavimas apie numatomo kitos paskirties pastato, dalies patalpų (1-7, 1-8, 1-9) paskirties keitimo į gydymo, neatliekant statybos darbų, Švenčionių sav., Magūnų sen., Prienų k. Mokyklos g. 29 projekto projektinius pasiūlymus
  2020-10-02
  Visuomenės informavimas apie numatomo Sporto aikštyno Lentupio g.32, Švenčionių m., Švenčionių r.sav. rekonstravimo projekto projektinius pasiūlymus
  2020-10-02

  Naujienų archyvas >

   

  © 1998-2012 Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.