Švenčionių rajono savivaldybė

Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188766722

Pagrindinė svetainė

Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • Naujienos ir aktualijos
  Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimai
  2019-02-13
  Plačiau
  Kviečiame į Vasario 16-osios renginius!
  2019-02-13

   

  Plačiau
  Vasario 16-ąją dieną, Švenčionių mieste organizuojamas bėgimas
  2019-02-13
  Plačiau
  Švenčionėliuose tūpia nauja verslo kregždė
  2019-02-13

  Švenčionėlių plyno lauko investicijų zona sulaukė naujo investuotojo. UAB „Arkoro grupė“ įsigijo vieną iš čia esančių žemės sklypų ir statys naują langų, durų bei fasadų konstrukcijų gamybos cechą.

  Plačiau
  VSAT Ignalinos pasienio rinktinė ragina rinktis pasieniečio profesiją
  2019-02-13

  Kiekviena profesija yra kažkuo savita ir patraukli. Kiekvienas žmogus profesiją renkasi pagal pašaukimą. Jeigu esate patikimas ir sąžiningas, geros sveikatos, stiprus ir sportiškas, jaučiate kasdienį gerų darbų troškulį, Jums nesvetimas noras saugoti ir padėti – tai jau žingsnis į pasieniečių gretas. Manote, kad Jūsų pašaukimas yra tapti pasieniečiu, Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

  Plačiau
  Kviečiame registruotis į mokymus „Struktūrinis dialogas“
  2019-02-13

  VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas kartu su „Erasmus+“ programa, Britų Taryba Lietuvoje, Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus rajonų ir Visagino miesto savivaldybėmis įgyvendina projektą „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje“.
  Projekto tikslas – įgalinti ir sutelkti daugiatautes Lietuvos rajonų bendruomenes bendriems pozityviems veiksmams.

  Plačiau
  Prasidėjęs kvietimas teikti paraiškas dėl valstybės pagalbos grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti
  2019-02-12

  Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba aktyviai kviečia gyvulių augintojus 2019 m. vasario 1 d. – kovo 4 d. teikti paraiškas dėl valstybės pagalbos grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti.

  Plačiau
  Sergamumas gripu ir toliau didėja
  2019-02-11

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius, informuoja, kad Švenčionių rajone sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) ir toliau didėja.
  Gripo epidemiją paskelbė daugiau nei pusė (31 iš 60) šalies savivaldybių. Švenčionių rajone gripo epidemija paskelbta nuo š. m. vasario 5 d.

  Plačiau
  Verslininkus ir verslo atstovus kviečiame į Padėkos verslui vakarą
  2019-02-07

  Plačiau
  Informacija dėl papildomo reiso vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo Adutiškio maršrutu
  2019-02-07

  Nuo 2019 m. vasario 8 d. (mokslo metais mokinių mokymo metu) vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrutu Švenčionys – Adutiškis – Jakeliai – Adutiškis – Švenčionys autobusai važiuos papildomu reisu Švenčionys – Adutiškis – Švenčionys 11.30 val. penktadieniais.

  Mokesčių ir turto skyriaus informacija

  Plačiau
  Skelbiamas konkursas Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos paraiškoms 2019 metais finansuoti
  2019-02-07
  Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos paraiškoms 2019 metais finansuoti.
  Projektų paraiškas gali teikti nevyriausybinės organizacijos (toliau - NVO) - asociacijos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos, viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra tik valstybė arba savivaldybė), taip pat bendruomeninės organizacijos, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas ir vykdo veiklas, skirtas Švenčionių rajono savivaldybėje gyvenantiems gyventojams.
  Plačiau
  Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į 2019 m. vasario mėnesį vykdomas veiklas
  2019-02-07
  Kviečiame į Šeimų sociokultūrinės veiklos užsiėmimus, kurie vyks Bendruomeniniuose šeimos namuose, adresu: Strūnaičio g. 3 Švenčionys:
  2019-02-08 (16:00 val.) užsiėmimas „Praktiški siuviniai".
  2019-02-09 (09:30 val.) organizuojamas šeimų žygis „Į pelkę žiemą".
  2019-02-16 (10:00 val.) organizuojama sporto diena „Vasario 16-oji su šeima". Sporto diena vyks Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre. Plačiau
  Skelbiamas Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkursas
  2019-02-07
  Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkursą (toliau - Konkursas).
  Konkurso tikslas - finansuoti projektus, kurie įvairiais būdais bei metodais kelia jaunų žmonių kompetencijas, gebėjimus, inicijuoja ir skatina pozityvias jaunimo iniciatyvas, visuomenei ir valstybei naudingą jaunimo veiklą, aktyvų jaunimo dalyvavimą visuomeniniame ir pilietiniame gyvenime.
  Konkurso būdu finansuojamos veiklos:
  Plačiau
  Skelbiamas Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų finansavimo atrankos konkursas
  2019-02-07

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų finansavimo atrankos konkursą (toliau - Konkursas).
  Konkurso tikslas - finansuoti Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektus, kuriuos įgyvendinant vykdomas atvirasis darbas su jaunimu, siekiama sudaryti galimybes užsiimti prasminga veikla ir saugiai leisti laisvalaikį saviraiškos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką.

  Plačiau
  Apdovanotos Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms kūrybiškiausiai papuoštos gyventojų sodybos
  2019-02-06

  Šių metų sausio 31 d. rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo apdovanoti gražiausiai ir kūrybiškiausiai Kalėdų ir Naujųjų 2019 metų šventėms papuošti rajono gyventojų pastatai ir aplinkos.
  2018 m. gruodžio 19 d.  rajono savivaldybės administracija paskelbė tradicinį Kalėdų vitrinų, langų, pastatų fasadų konkursą. Gyventojai teikė siūlymus, o savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. liepos 18 d. įsakymu Nr. A-528 patvirtinta nuolatinė pastatų ir aplinkos tvarkymo konkursams organizuoti ir konkursų laimėtojams nustatyti vertinimo komisija išrinko gražiausiai papuoštas miestų ir kaimų sodybas.

  Plačiau
  Gegužės mėnesį planuojamas kvietimas senų ir neefektyvių šildymo katilų keitimui
  2019-02-05

  2019 m. gegužės mėnesį planuojama skelbti kvietimą gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius.
  Sausio 17 d. Energetikos ministerija patvirtino paramos priemonės „Katilų keitimas namų ūkiuose“ projektų finansavimo sąlygų aprašą, kuriame pateikti reikalavimai ir kriterijai šiai paramai gauti. Tiksliau apie reikalavimus fiziniams asmenims galite pasiskaityti, parsisiuntus šį teisės akto priedą.

  Plačiau
  Skelbiamas Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo 2019 m. atrankos konkursas
  2019-02-05

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo 2019 m. atrankos konkursą.
  Kūno kultūros ir sporto programų projektų finansavimo atrankos konkursas Švenčionių rajono savivaldybėje organizuojamas nuo 2016 m. 2016-2018 m. kūno kultūros ir sporto programų, finansuojamų iš Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkurso būdu, įgyvendinimui buvo skirta 62,2 tūkst. Eur. 2018 m. skirta 20 tūkst. Eur., iš jų 5,5 tūkst. Eur skirta savivaldybės sportininkų parengimui ir dalyvavimui Europos ir pasaulio čempionatuose, pirmenybėse, taurės varžybose, kituose tarptautiniuose ir kompleksiniuose sporto renginiuose, 6,6 tūkst. Eur - vaikų, jaunimo, sporto veteranų kūno kultūros ir sporto veikloms savivaldybėje: čempionatams, žaidynėms, treniruotėms, sveikatingumo ir kitiems masiniams sporto renginiams, 3,0 tūkst. Eur - perspektyvių savivaldybės sportininkų skatinimui siekti aukštų sporto rezultatų, jiems skiriant savivaldybės finansinę paramą, 4,9 tūkst. Eur - programos „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018 m." įgyvendinimui.
  Plačiau

  Švenčionių rajone skelbiama gripo epidemija
  2019-02-05

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius, informuoja, kad Švenčionių rajone sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (toliau – ŪVKTI) pasiekė epideminį lygį. Plačiau

  Švenčionių rajono biudžeto akcentai: daugiau lėšų švietimui, kultūrai ir darbo užmokesčiui, papildomai atseikėta sveikatos priežiūrai ir įdarbinimui
  2019-02-05
  Švenčionių rajono savivaldybės taryba sausio 31 d. patvirtino 2019 m. biudžetą, kuris siekia 29,3628 mln. eurų. Palyginus su praėjusių metų sausį patvirtintu biudžetu, šiųmetis didesnis beveik 2,1 mln. eurų, arba 7,2 proc. Plačiau
  Kviečiame registruotis į mokymus „Jaunųjų bendruomenės lyderių akademija“
  2019-01-31

  VšĮ Politikos tyrimų ir analizės institutas kartu su „Erasmus+" programa, Britų Taryba Lietuvoje, Šalčininkų, Švenčionių, Trakų, Vilniaus rajonų ir Visagino miesto savivaldybėmis įgyvendina projektą „Aktyvūs piliečiai: struktūrinis dialogas Pietryčių Lietuvoje".
  Projekto tikslas - įgalinti ir sutelkti daugiatautes Lietuvos rajonų bendruomenes bendriems pozityviems veiksmams.
  Projekto uždaviniai:
  Plačiau

  Gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis serga vis daugiau Švenčionių rajono gyventojų
  2019-01-29

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius (toliau – Švenčionių skyrius) informuoja, kad gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) serga vis daugiau rajono gyventojų. Plačiau

  Akredituotos NVŠ programos 2019 m. vasario - birželio mėnesiams
  2019-01-25
  Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. sausio 22 d. įsakymu Nr. A-67 „Dėl neformaliojo vaikų švietimo programų atitikties reikalavimams patvirtinimo ir pratęsimo" akredituotos NVŠ programos 2019 m. vasario - birželio mėnesiams.
  Kviečiame tėvelius (globėjus, rūpintojus) padėti vaikams ir jaunimui pasirinkti neformaliojo vaikų švietimo programas 2019 m. vasario - birželio mėnesiams. Plačiau
  Iki 2019 m. kovo 1 d. galima teikti paraiškas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui prevencinių priemonių vykdymo išlaidų kompensavimo
  2019-01-25

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos savivaldybių aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos įstatymo 4 straipsnio 1 dalies 3 punktu, gali būti finansuojamos miško sklypų, kuriuose medžioklė nėra uždrausta, savininkų, valdytojų arba naudotojų įgyvendinamos medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinės priemonės, kuriomis siekiama išvengti medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos miškui.

  Plačiau
  Melioruotos žemės savininkų dėmesiui!
  2019-01-24

  Švenčionių rajono savivaldybės administracija iš Europos Sąjungos solidarumo fondo lėšų, skirtų pažeistai melioracijos infrastruktūrai atkurti ir prevencinėms priemonėms taikyti, 2019 metais gavo 287 120 Eur. Dotacija skirta valstybei nuosavybės teise priklausančiai pažeistai melioracijos infrastruktūrai atkurti, organizuojant melioracijos sistemų ir statinių remonto ir (ar) rekonstravimo darbus, bei prevencinėms priemonėms taikyti savivaldybėse, kuriose 2017 m. nuo ilgalaikių liūčių žuvo pasėlių plotai. Švenčionių rajono savivaldybės administracija už šias lėšas turi atstatyti 8,46 km griovių, 12 vandens pralaidų ir 8,5 ha drenažo.

  Plačiau
  Švenčionių rajone sparčiai daugėja sergančiųjų gripu ir ŪVKTI
  2019-01-22

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius (toliau – Švenčionių skyrius) informuoja, kad Švenčionių rajone, kaip ir visoje šalyje, smarkiai padidėjo sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI).

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Rengiami projektai
  Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
  2019-02-07
  Informuojame, kad 2019 m. vasario 27 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Pušalotos kaime (kadastro Nr. 8638/0001:51), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau
  Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
  2019-02-06
  Informuojame, kad 2019 m. vasario 22 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Laužėnų kaime (kadastro Nr. 8664/0003:0492), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau
  Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
  2019-02-01

  Informuojame, kad 2019 m. vasario 15 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Zalavo kaime (kadastro Nr. 8650/0004:0378), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą, parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą ir uždaviniai - nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, suplanuoti kelių išdėstymą, nustatyti melioracijos statinių ir inžinerinių tinklų išdėstymą, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant kitos (fermų, ūkio, šiltnamių, kaimo turizmo) paskirties statinių statybos zoną. Plačiau

  Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
  2019-02-01

  Informuojame, kad 2019 m. vasario 15 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Trabučių kaime (kadastro Nr. 8638/0002:0085), kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną. Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  © 1998-2012 Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.