Švenčionių rajono savivaldybė

Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188766722

Pagrindinė svetainė

Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • Naujienos ir aktualijos
  Aktualūs kontaktai Covid-19 pandemijos metu Švenčionių rajone
  2021-06-18


   

  Plačiau
  Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamus Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektus
  2021-06-18

  Vadovaujantis Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų rėmimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašo, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. gruodžio 21 d. sprendimu Nr. T-244 „Dėl Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektų rėmimo Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis tvarkos aprašo patvirtinimo“ 13 punktu, skelbiama informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės lėšomis finansuojamus Nekilnojamojo kultūros paveldo pažinimo, sklaidos ir atgaivinimo projektus.

  Plačiau
  2021 m. birželio 23 d. Joninės Švenčionėliuose
  2021-06-18

  Plačiau
  Regioninis tautinių mažumų meno mėgėjų kolektyvų festivalis „Bendra tautų kalba“
  2021-06-18

  Plačiau
  Švenčionių rajono savivaldybės administracija skatina alternatyvias žemės ūkio veiklas ir kviečia dalyvauti priemonėje dėl paramos trumpoms tiekimo grandinėms – nuo liepos 12 d.
  2021-06-17

  Nuo liepos 12 d. iki rugsėjo 10 d. Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos sritį „Parama trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“. Praeitą savaitę žemės ūkio ministro įsakymu buvo patvirtintos ir šiam paraiškų rinkimui galiosiančios priemonės įgyvendinimo taisyklės.

  Plačiau
  Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis
  2021-06-16

  2021 m. birželio 21 d. 10.00 val. nuotoliniu būdu vyks Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

  Plačiau
  Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis
  2021-06-16

  2021 m. birželio 21 d. 14.00 val. nuotoliniu būdu vyks Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

  Plačiau
  Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
  2021-06-15
  Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (192,00 Eur). Plačiau
  VAKCINACIJA - BE IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS
  2021-06-15
  Ketvirtadienį, birželio 17 d. Pabradės kultūros centre (Vilniaus g. 46) skiepytis nuo COVID-19 kviečiami savivaldybės gyventojai BE IŠANKSTINĖS registracijos. Vakcinacija vyks nuo 8.00 val. iki 20.00 val., gyvos eilės principu.
  Visi atvykę gyventojai galės pasirinkti vakciną iš turimų skiepijimo centre.
  Svarbu! Atvykdami turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą.
  Plačiau
  12-15 m. asmenų skiepijimas nuo COVID-19 infekcijos
  2021-06-14

  Europos vaistų agentūrai leidus „Comirnaty“ vakcina nuo koronaviruso skiepyti 12–15 metų asmenis, šios amžiaus grupės vakcinacija startuoja ir Lietuvoje. Nuo pirmadienio registruoti vaikus skiepijimui gali tėvai (įtėviai), globėjai arba rūpintojai.
  Vaikai vakcinacijai registruojami taip pat kaip ir suaugusieji – internetu www.koronastop.lt arba Karštosios linijos telefonu 1808.
  Kaip internetu užregistruoti vaiką arba kitą šeimos narį, sužinosite ČIA.
  Užregistravus vaiką vakcinacijai, bent vienas iš tėvų (įtėvių), globėjų arba rūpintojų turi kartu atvykti į vakcinacijos centrą. Atvykimas yra traktuojamas kaip sutikimas skiepytis.

  Plačiau
  Kviečiame užpildyti anoniminę klientų apklausos anketą!
  2021-06-14

  Mes siekiame tobulėti ir gerinti teikiamų paslaugų kokybę, todėl Jūsų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę ir aptarnavimą mums itin svarbi. Prašome mūsų klientų užpildyti anoniminę   Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Klientų pasitenkinimo suteiktomis paslaugomis nustatymo anketą. Tik su Jūsų pagalba galime sužinoti Jūsų vertinimus bei pageidavimus, ką dar reikia patobulinti.  Anketos pildymas užtruks apie 1 minutę.  Padėkite mums tobulėti!

  Plačiau
  Visuomeninio transporto ir darnaus judumo (paspirtukai, dviračiai, dalijimosi paslauga ir pan.) skatinimas 2021-05 Nr. KK-AM-V02
  2021-06-11

  Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau – APVA) 2021 m. gegužės 27 d. paskelbė kvietimą teikti prašymus pagal 2021m. Klimato kaitos programos priemonę „Visuomeninio transporto ir darnaus judumo skatinimas (paspirtukai, dviračiai, dalijimosi paslauga ir pan.)“. 

  Plačiau
  Asociacijos „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ informacija
  2021-06-11

  Asociacija „Švenčionių miesto vietos veiklos grupė“ inicijuoja Vietos plėtros strategijos keitimą, kuriame atsisakoma veiksmo, susijusio su pabėgėliais (2.2.2. veiksmas „Labiausiai socialiai pažeidžiamų asmenų (pvz., imigrantai, pabėgėliai, buvę nuteistieji) integracijos projektų įgyvendinimas“). Turinčius pastabų ar pasiūlymų dėl tokio keitimo prašome susisiekti su VVG el. paštu svencioniumiestovvg@gmail.com arba tel. 867170212, 867840050.

  Plačiau
  Viskas apie vienišo asmens išmoką
  2021-06-10

  Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainėje skelbiama informacija apie vienišų asmenų išmoką, nuoroda  https://socmin.lrv.lt/lt/duk/vieniso-asmens-ismoka

  Informacinis lankstinukas „Viskas apie vienišo asmens išmoką“.

  Parengta pagal Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informaciją

  Plačiau
  Seilių PGR tyrimai
  2021-06-10

  Daugeliui žmonių COVID-19 molekulinis PGR tyrimas, kai tepinėlis imamas iš nosiaryklės, sukelia nemalonių pojūčių – neretai ištrykšta ir ašaros. Dabar jau turime alternatyvą: Lietuvoje pavojingąją infekciją tai pat tiksliai galima ištirti ir iš seilių mėginio. Dabar besitiriančiam dėl COVID-19 žmogui tereikia surinkti 1–2 ml savo seilių į specialų mėgintuvėlį, kuris perduodamas laboratorijos specialistams.

  Plačiau
  Informacija dėl adresų keitimo
  2021-06-09

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2011 m. sausio 25 d. įsakymo Nr. 1V-57 (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2014 m. kovo 13 d. įsakymo Nr.1V-178 redakcija) „Dėl numerių pastatams, patalpoms, butams ir žemės sklypams, kuriuose pagal jų naudojimo paskirtį (būdą) ar teritorijų planavimo dokumentus leidžiama pastatų statyba, suteikimo, keitimo ir apskaitos tvarkos aprašo",18.7 punktu, adresai, esantys Meškerinės k., Pabradės sen., Švenčionių r, bus keičiami.

  Plačiau
  Lietuvoje vėl startuoja „Misija: švari vasara!“
  2021-06-07

  Pakelti svetimą šiukšlę – jau nebe tabu. Vis daugiau Lietuvos žmonių įsitraukia į aplinkos tvarkymą ir stengiasi mažinti taršą, todėl birželį Lietuvoje vėl prasideda „Misija: švari vasara!“, skatinanti gamtoje pakelti svetimą šiukšlę, nepalikti savų ir tokiu pavyzdžiu dalytis socialiniuose tinkluose.

  Plačiau
  Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai
  2021-06-07

  Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

  Plačiau
  Kviečiame Švenčionių rajono jaunus žmones dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje!
  2021-06-07

  Švenčionių rajono savivaldybė, siekdama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti, kviečia Švenčionių rajono jaunus žmones dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje (toliau – Programoje).

  Plačiau
  Kviečiame Švenčionių rajono darbdavius dalyvauti Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje
  2021-06-07

  Švenčionių rajono savivaldybė jau antri metai, siekdama didinti jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir didinti pagalbą jauniems žmonėms įsidarbinti, įgyvendina Švenčionių rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą (toliau – Programą).

  Plačiau
  Kvietimas kiaulių laikytojams teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą biologinio saugumo priemonių įsigijimo išlaidoms kompensuoti
  2021-06-04

  Kiaulių laikytojai kviečiami teikti paraiškas gauti de minimis pagalbą  biologinio saugumo priemonių įsigijimo išlaidoms kompensuoti. Pagalbos teikimo kiaulių laikytojams už biologinio saugumo priemonių reikalavimų įgyvendinimą teikimo taisyklės (toliau – taisyklės) patvirtintos žemės ūkio ministro 2018 m. rugpjūčio 27 d. įsakymu Nr. 3D-585, patikslintos žemės ūkio ministro 2021 m. birželio 1 d. įsakymu Nr. 3D-361.

  Plačiau
  Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamus Kūno kultūros ir sporto programos projektus
  2021-06-03

  Vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-211 „Dėl Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo", 33 punktu, skelbiama informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamus Kūno kultūros ir sporto programos projektus.

  Plačiau
  Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektus, kurių įgyvendinimui skirtos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšos
  2021-06-03

  Švenčionių rajono savivaldybės Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos programų projektų, kurių įgyvendinimui skiriamos Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto švietimo ir sporto veiklos programos lėšos, sąrašas

  Plačiau
  ES skaitmeninis COVID pažymėjimas
  2021-06-03
  Birželio mėnesį Europos Sąjungoje (ES) pradedamas diegti ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas, kuris leis paprasčiau kirsti valstybių sienas ir apsistojus kitoje šalyje pasinaudoti numatytomis laisvesnėmis priemonėmis. Iki liepos 1 d. šis dokumentas apjungs visas ES ir Šengeno erdvės valstybes. Plačiau
  Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų finansavimo 2021 m. konkursas
  2021-06-03

  Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2021 m. gegužės 27 d. sprendimu Nr. T-137 „Dėl Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų finansavimo 2021 m. tvarkos aprašo“ patvirtintas Švenčionių rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų finansavimo 2021 m. tvarkos aprašas.
  Vaikų vasaros stovyklos finansuojamos iš Švenčionių rajono savivaldybei iš valstybės biudžeto 2021 m. skirtų ir planuojamų nepanaudoti neformaliojo vaikų švietimo lėšų. Finansavimas skiriamas stovykloms, prisidedančioms prie socialinių emocinių kompetencijų ugdymo, vykdomoms mokinių atostogų metu, ir kurios yra skirtos mokiniams, besimokantiems pagal bendrojo ugdymo programas (pirmenybė teikiama mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, atsirandančių dėl įgimtų ar įgytų sutrikimų, nepalankių aplinkos veiksnių, taip pat mokiniams, gaunantiems socialinę paramą arba turintiems teisę į socialinę paramą).

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Rengiami projektai
  Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
  2021-06-02

  Informuojame, kad 2021 m. birželio 21 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Palaumenio kaime (kadastro Nr. 8647/0001:329, kurio planavimo tikslas – parinkti ūkininko sodybos vietą, parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą; uždaviniai – nustatyti melioracijos statinių ir inžinerinių tinklų išdėstymą, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas, nustatyti melioracijos statinių ir inžinerinių tinklų išdėstymą, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant kitos (fermų, ūkio, šiltnamių, kaimo turizmo) paskirties statinių statybos zoną, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas.

  Plačiau
  Informacija apie Švenčionėlių miesto teritorijos bendrojo plano koregavimą
  2021-05-26

  Vadovaujantis Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021-02-11 įsakymu Nr. A-77 „Dėl Švenčionėlių miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo“ ir 2021 m. vasario 22 d. įsakymu N. A-100 „Dėl Švenčionėlių miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo planavimo darbų programos patvirtinimo“ patvirtinta planavimo darbų programa parengtas Švenčionėlių miesto teritorijos bendrojo plano, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2009 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr.T-155, koregavimas.

  Plačiau
  INFORMACIJA APIE ŠVENČIONIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS BENDROJO PLANO KEITIMO RENGIMO PRADŽIOS IR PLANAVIMO TIKSLUS
  2021-04-09

  Naujienų archyvas >

   

  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  Visuomenės informavimas apie numatomą
  2021-06-17

  Prekybos paskirties pastato (7.3) Vidžių g. 8, Švenčionyse statybos projektavimą
  • Statinio pavadinimas: Prekybos paskirties pastato (7.3) Vidžių g. 8, Švenčionyse statybos projektas
  • Statybvietės adresas: Vidžių g. 8, Švenčionys.
  • Statytojas: UAB „Rivona“, Savanorių pr. 176, Vilnius.
  • Statinio naudojimo paskirtis: Prekybos.

  Plačiau
  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  2021-06-16

  OBJEKTO PAVADINIMAS
  Gyvenamosios paskirties (vieno buto) pastato Švenčionių r. sav., Švenčionėliai, Sodų g. 43, kapitalinio remonto projektas

  Plačiau
  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  2021-06-02

  OBJEKTO PAVADINIMAS
  Sandėliavimo paskirties pastato Švenčionių m., Lentupio 33A, kapitalinio remonto ir paskirties keitimo į gamybos paskirties pastatą – gamybinę laboratoriją – projektas

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  © 1998-2012 Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.