Švenčionių rajono savivaldybė

Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188766722

Pagrindinė svetainė

Prisijungimas
 • Prisijungimas gyventojams
 • Naujienos ir aktualijos
  Švenčionėlių seniūnijos kandidatai į seniūnaičius
  2018-08-20
  Švenčionėlių miesto šventė „Skambėsi mano širdyje“
  2018-08-17

  2018 m. rugpjūčio 11 d. Švenčionėlių miestą sudrebino nepaprastai graži ir turtinga reginiais bei renginiais Švenčionėlių miesto šventė „Skambėsi mano širdyje“, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti. Šventiškai pasipuošęs miestas pasitiko šventės dalyvius ir svečius. Veiklos prasidėjo nuo pat ankstaus ryto. Švenčionėliškius ir miesto svečius kvietė kaip niekad gausi šventinė mugė, o miesto bibliotekos skverelyje bendruomenės sukvietė visus norinčius į bendruomeninius pusryčius. Tokia gražia iniciatyva prasidėjo visą dieną trukę šventiniai renginiai.

  Plačiau
  Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis
  2018-08-17

  2018 m. rugpjūčio 22 d. 13.00 val. – Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

  Plačiau
  Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis
  2018-08-17

  2018 m. rugpjūčio 22 d. 10.00 val. – Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė).

  Plačiau
  Adutiškio seniūnijos kandidatai į seniūnaičius
  2018-08-17
  Labanoro seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2018-08-17
  Kviečiame teikti neformaliojo vaikų švietimo programas 2018 m. rugsėjo–gruodžio mėnesiams
  2018-08-16

  Reikalavimai NVŠ teikėjui ir NVŠ programai yra apibrėžti švietimo ir mokslo ministro patvirtintame Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos apraše (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016-01-05 įsakymas Nr. V-1) ir Švenčionių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir naudojimo tvarkos apraše.

  Plačiau
  Svirkų seniūnijos kandidatai į seniūnaičius
  2018-08-10
  Adutiškio seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2018-08-09
  Strūnaičio seniūnijos kandidatai į seniūnaičius
  2018-08-09
  Sarių seniūnijos kandidatai į seniūnaičius
  2018-08-09
  Projektas „Atrask save“ Švenčionių rajono savivaldybėje
  2018-08-08

  Jaunimo nedarbas bei pasitraukimas iš švietimo sistemos Lietuvoje – opios problemos, kurioms vis dar ieškomi efektyvūs sprendimo būdai. Jaunuoliams neretai reikia padėti atrasti save, suteikti palaikymą jų kelyje, įgyti tam tikrų profesinių įgūdžių, darbinės patirties ir tokiu būdu suteikti pagalbą grįžtant į švietimo sistemą ar įsiliejant į darbo rinką. Vienas iš būdų, skirtų sugrąžinti jaunuolius į darbo ar švietimo rinką – Jaunimo garantijų iniciatyvos projektas „Atrask save“.

  Plačiau
  Viešųjų erdvių atnaujinimas nestoja – prasideda sporto aikštyno rekonstrukcija prie Švenčionėlių progimnazijos
  2018-08-08

  Švenčionėlių progimnazijos teritorijoje netrukus prasidės šiuolaikinio ir daugiafunkcinio sporto aikštyno rekonstravimo darbai. Švenčionių rajono savivaldybės administracija rugpjūčio 6 d. pasirašė sutartį su UAB „MELSTAT“ dėl 352 tūkst. vertės projekto, kurį įgyvendinti numatoma per 12 mėn. su galimybe pratęsti sutartį dar 2 mėn. Darbų finansavimas numatomas iš bendro „Kompleksinio Švenčionėlių miesto viešųjų erdvių sutvarkymo“ projekto finansavimo lėšų iš Europos regioninės plėtros fondo, kuriems skirta 260,5 tūkst. eurų bei 91,5 tūkst. eurų suma – iš savivaldybės biudžeto lėšų.

  Plačiau
  Malkinę medieną gyventojai gali pirkti ir tiesiai iš Valstybinių miškų urėdijos
  2018-08-08

  Lietuvos gyventojams sukrutus ruošti kuro atsargas žiemos sezonui, VĮ Valstybinių miškų urėdija kviečia juos kreiptis tiesiai į girininkijas ir įsigyti pigiausios rinkoje malkinės medienos, kurios kaina už kubinį metrą yra apie 3 eurus.

  VĮ Valstybinių miškų urėdija vykdo kompleksinę miškų ūkio veiklą ir yra svarbi šalies miškų ūkio sektoriaus plėtros dalyvė. Pagal galiojančius teisės aktus įmonė didžiąją dalį, daugiau nei 93 proc., pagamintos medienos ir miško kirtimo liekanų realizuoja didmeninės prekybos aukcionuose, kuriuos administruoja valstybės valdoma UAB „Baltpool“. Ir tik 7 proc. nuo metinio parduodamos medienos kiekio įstatymų numatyta tvarka leidžiama realizuoti mažmeninėje rinkoje. Plačiau

  Švenčionių miesto gyventojams ir svečiams – nauji mažosios architektūros elementai
  2018-08-08

  Švenčionių rajono savivaldybė, reaguodama į gyventojų prašymus, pagrindinėje miesto gatvėje įrengė patogius lauko suolus. Vilniaus gatvė – mūsų miesto pagrindinė arterija, kuria daugiausia keliauja ne tik automobilių, bet ir pėsčiųjų. Būtent jų patogumui įrengti suolai atkarpoje nuo savivaldybės pastato iki Cirkliškio kaimo. Plačiau

  Paskelbtas naujas kvietimas daugiabučiams atnaujinti (modernizuoti)
  2018-08-07

  Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas rengti ir įgyvendinti naujus daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektus pagal Vyriausybės patvirtintą Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Kvietimas skelbiamas 150 mln. eurų investicijoms.
  Numatoma valstybės parama – 50 mln. eurų, kompensuojant 30 proc. investicijų, tenkančių energinį efektyvumą didinančioms priemonėms. Už šias lėšas numatoma renovuoti ne mažiau kaip 500 daugiabučių namų.

  Plačiau
  Informacija dėl gatvės keitimo
  2018-08-07
  Cirkliškio seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2018-08-06
  Švenčionėlių seniūnijos seniūnaičių rinkimai
  2018-08-03
  Informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuojamus Kūno kultūros ir sporto programos projektus
  2018-08-03

  Vadovaujantis Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo, patvirtinto Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2015 m. lapkričio 26 d. sprendimu Nr. T-211 „Dėl Kūno kultūros ir sporto programų finansavimo ir finansinės paramos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo", 33 punktu, skelbiama informacija apie Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamus Kūno kultūros ir sporto programos projektus. Plačiau

  Informacija dėl socialinės paramos mokiniams teikimo
  2018-08-03

  Primename, kad nuo liepos 1 d. tėvai, kurių vaikai mokosi pagal bendrojo lavinimo (pradinio, pagrindinio, vidurinio ar specialiojo ugdymo) ar priešmokyklinio ugdymo programas, gali teikti prašymus Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui dėl mokinių nemokamo maitinimo mokykloje ir paramos mokinio reikmenims įsigyti.
  Kreipiantis reikia užpildyti prašymą-paraišką socialinei paramai mokiniams gauti ir pateikti reikalingus dokumentus: šeimos narių pažymas apie pajamas (gautas per 3 praėjusius iki kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams mėnesius arba kreipimosi mėnesį) bei atsižvelgiant į aplinkybes, kitus, teisės aktais nustatytus dokumentus, reikalingus socialinei paramai mokiniams skirti.

  Plačiau
  Dėl Pabradės seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų rezultatų pripažinimo negaliojančiais ir rinkimų organizavimo iš naujo
  2018-08-02
  Dėl galutinių seniūnaičių rinkimų rezultatų nustatymo ir paskelbimo
  2018-08-01
  Švenčionėlių lopšelis-darželis „Vyturėlis“ – Mokyklų edukacinių erdvių 2018 metų konkurso nugalėtojų tarpe
  2018-07-31

  Mokyklų edukacinių erdvių konkursas, skirtas geriausiai savo edukacines erdves tvarkančiai mokyklai 2018 metais išrinkti. Konkursą inicijavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.
  Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko ir edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas; stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius tarp ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, skleisti gerąją patirtį.

  Plačiau
  Į Pabradę kvietė miesto šventė ir pučiamųjų orkestrų festivalis „Sidabriniai vasaros akordai“
  2018-07-27

  Pabradės miesto šventėje, skirtoje Lietuvos šimtmečiui paminėti, 2018 m. liepos 21 d. džiugino ne tik puikus oras, gausybė veiklų, daug svečių, bet ir pučiamųjų orkestrų festivalis „Sidabriniai vasaros akordai“. Įspūdingu pasirodymu šventę pradėjo šokių kolektyvas „Gelmė“ (vad. Agnė Rickevičienė). Sveikinimo žodį gyventojams, atlikėjams ir miesto svečiams tarė Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius. Šventėje dalyvavo garbūs svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo nariai Petras Čimbaras, Gintautas Kindurys ir Vytautas Rastenis.

  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
  INFORMACIJA APIE PRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
  2018-08-10

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymu, Statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII sk. 67 p., Švenčionių rajono savivaldybės administracija pritaria Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 110 Švenčionys-Adutiškis ruožo nuo 0,02 km iki 1,72 km, kuriam Švenčionių mieste suteiktas Adutiškio gatvės pavadinimas, rekonstravimo projekto projektiniams pasiūlymams.
  Plačiau

  Naujienų archyvas >

   

  © 1998-2012 Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos.