Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. liepos 16 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6837812
Šiandien apsilankė: 960
Dabar naršo: 35


Naujienos ir aktualijos
UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ informuoja
2018-07-12

Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2018 m. birželio 29 d. sprendimu Nr. T-128 „Dėl UAB „Pabradės komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų nustatymo“ nustatytos 2018 m. birželio 8 d. Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nutarimu Nr. O3E-194 „Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Pabradės komunalinis ūkis“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų derinimo“ suderintos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei atsiskaitomųjų apskaitos prietaisų priežiūros ir vartotojų aptarnavimo paslaugų kainos.

Plačiau
Vanduo maudyklose švarus
2018-07-11

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Mikrobiologinių tyrimų skyriaus duomenimis, 2018 m. liepos 3 d. ištyrus vandens mėginius Bėlio ir Sarių ežeruose bei Žeimenos upėje ties Švenčionėliais ir Pabrade nustatyta, kad rajono maudyklose vandens mikrobiologinės taršos rodikliai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus. Mėginių paėmimo metu maudyklų vandens žydėjimo požymių nepastebėta. Atliekų, nuolaužų ir kitų plūduriuojančių medžiagų nerasta. Vandens temperatūra mėginių ėmimo metu Bėlio ežere buvo +19 °C, Sarių ežere +19 °C, Žeimenos upėje Švenčionėlių m. +19 °C ir Žeimenos upėje Pabradės m. +19 °C

Plačiau
Nuskambėjo 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos...“
2018-07-10

2018 m. liepos 1–6 d. Vilniuje vyko Lietuvos šimtmečio dainų šventė „Vardan tos...“. Dainų šventėje Švenčionių rajonui atstovavo 19 kolektyvų, dalyvavo 477 dalyviai.

Plačiau
Kviečiame dalyvauti aplinkos tvarkymo konkurse
2018-07-10

Švenčionių rajono savivaldybės administracija liepos mėnesį organizuoja ir vykdo aplinkos tvarkymo konkursą. Konkurso metu bus įvertintos ir išrinktos gražiausiai, geriausiai aplinką tvarkančios įmonės, įstaigos, kaimo daugiabučių namų savininkų bendrijos, individualių namų savininkai miestuose ir kaimuose.
Konkurso tikslas – skatinti miesto ir kaimo gyventojus, įmonių ir įstaigų vadovus puoselėti savo gyvenamąją ir darbo aplinką, ugdyti gamtos tausojimo įgūdžius, skleisti gerąją aplinkos tvarkymo patirtį. Konkurso nugalėtojai rugsėjo mėnesio pabaigoje bus paskelbti kasmetinėje rajono Rudens kermošiaus šventėje.

Plačiau
Tautišką giesmę papuošė Nyderlandų karališkojo orkestro instrumentų gaudesys
2018-07-09

Šiais jubiliejiniais Lietuvai metais Liepos 6-oji Švenčionyse paminėta itin iškilmingai. Ne tik Valstybės, bet ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimą pažyminčią dieną simboliškai praturtino karališkas akcentas iš Nyderlandų – karinio orkestro „Johan Willem Friso“ muzika.

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga
2018-07-06
Plačiau
Kviečiame į Pabradės miesto šventę
2018-07-05
Plačiau
Informacija apie pasikeitusius medžių ir krūmų priskyrimo saugotiniems kriterijus
2018-07-05

2018 m. liepos 1 d. įsigaliojo pakeisti Kriterijai, pagal kuriuos medžiai ir krūmai, augantys ne miškų ūkio paskirties žemėje, priskiriami saugotiniems.
Svarbiausi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. gegužės 30 d. nutarimo Nr. 521 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. kovo 12 d. nutarimo Nr. 206 „Dėl kriterijų, pagal kuriuos medžiai ir krūmai, augantys ne miškų ūkio paskirties žemėje, priskiriami saugotiniems, sąrašo patvirtinimo ir medžių ir krūmų priskyrimo saugotiniems“ pakeitimo“ pakeitimai:

Plačiau
Rugsėjį kūdikiai pradedami nemokamai skiepyti nuo rotavirusinės infekcijos
2018-07-05

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyrius informuoja, kad nuo š. m. rugsėjo 1 d. 2 mėn. amžiaus kūdikiai bus pradėti nemokamai skiepyti geriamąja rotavirusinės infekcijos vakcina.
Rotavirusinė infekcija – tai virusinė žarnyno infekcija, kuri sukelia sunkų ūminį viduriavimą, karščiavimą, vėmimą. Ši infekcija pavojingiausia kūdikiams ir mažiems vaikams, nes jie greitai netenka vandens, todėl sutrinka daugelio organų veikla, gresia bendra organizmo intoksikacija.

Plačiau
Magūnų seniūnijos seniūnaičių rinkimai
2018-07-05
Švenčionių seniūnijos seniūnaičių rinkimai
2018-07-05
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus padėka padėjusiems organizuoti Švenčionių miesto šventę ir jos rėmėjams
2018-07-03
Plačiau
Nuo liepos svarbūs pokyčiai vaiko teisių apsaugos srityje
2018-07-03

Nuo 2018 m. liepos 1 d. startavo nauja vaiko teisių apsaugos sistema. Visi Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse esantys Vaiko teisių apsaugos skyriai tapo pavaldūs centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Tarnyba).

Plačiau
Nuvilnijo Lietuvos 100-mečiui paminėti skirta Švenčionių miesto šventė
2018-07-03

Paskutinįjį birželio savaitgalį per Švenčionis nuvilnijo išskirtiniais, įdomiais ir spalvingais renginiais apipinta miesto šventė, skirta Lietuvos 100-mečiui paminėti.

Plačiau
Pabradės bendruomenės „Domus" ir Lietuvos kariuomenės sukarinta stovykla mokiniams
2018-07-03

Pabradės bendruomenė „Domus“ 2016 metais pradėjo visuomeninį projektą „Pabradės sakalai“, kurio tikslas – skatinti miesto ir jo apylinkių gyventojus, ypač jaunimą, domėtis ir gilinti istorines žinias apie savo miesto, apylinkių bei esančio šalia miestelio karinio poligono istoriją. Projekto pavadinimas kilęs iš miesto herbo, kuriame pavaizduoti 2 raudoni sakalai, įprasminantys ir senovės medžioklę, ir vieną iš kario simbolių – Pabradės poligoną, įsikūrusį šalia miestelio jau nuo 1904 metų. Įgyvendinant šį sumanymą 2016 metais buvo organizuota kariuomenės ir visuomenės šventė, o 2017 m. – sukarinta vaikų stovykla.

Plačiau
Skelbiamas socialinių paslaugų įstaigų, kurioms suteikti įgaliojimai vykdyti atvejo vadybos funkcijas ir koordinuoti atvejo vadybos procesus Švenčionių rajono savivaldybėje, sąrašas
2018-07-02
Laikinas eismo nutraukimas Švenčionėlių g. Švenčionių mieste
2018-06-29

Informuojame, kad dėl vandentiekio ir nuotekų tinklų Švenčionėlių g. Švenčionių mieste statybos darbų vykdymo nuo 2018 m. liepos 3 d. iki rugpjūčio 15 d. nutraukiamas eismas Švenčionėlių g. nuo Kunos g. ir Švenčionėlių g. sankryžos iki Turgaus g. ir Švenčionėlių g. sankryžos.
Transporto eismas Švenčionėlių m. kryptimi nukreipiamas Kunos g.

Plačiau
Ką privalu žinoti apie sveikatos draudimą, baigiant mokyklą ar studijas?
2018-06-28

Mokyklas ir nuolatines studijas baigiantiems jaunuoliams kiekvieną vasarą tampa ypač aktuali jų draustumo privalomuoju sveikatos draudimu tema. Vilniaus teritorinė ligonių kasa primena, kad valstybės lėšomis jie yra apdrausti iki šių metų rugpjūčio 31 dienos (imtinai).
Valstybės lėšomis yra draudžiami visi Lietuvos Respublikos bendrojo lavinimo, profesinių ir aukštųjų mokyklų moksleiviai bei studentai, studijuojantys pagal nuolatinės studijų formos studijų programas.

Plačiau
Pagalbos linija 116 000. Ką daryti dingus vaikui?
2018-06-28

2017 m. paskelbta 2 691 dingusio vaiko paieška, per 100 vaikų ieškota ilgiau nei mėnesį. Dingusiu vaikas laikomas:
• kai pasimeta ar pasiklysta;
• yra pagrobiamas;
• pabėga iš namų, globos įstaigos ar kitos įstaigos.

Lietuvoje ir ES veikiantis NEMOKAMAS pagalbos telefonas 116 000 skirtas pranešti apie dingusius vaikus. Minėtu telefonu teikiamos konsultacijos vaiko tėvams, globėjams ir artimiesiems dėl galimų veiksmų dingus vaikui, teikiama psichologinė pagalba ir emocinis palaikymas, skelbiama operatyvi vaiko paieška užsienyje. Plačiau
Joninių šventė Švenčionėliuose
2018-06-26

Švenčionėlių miesto kultūros centras birželio 23 d. organizavo tradicinę Joninių šventę Švenčionėliuose, Žeimenos upės III-ame paplūdimyje. Ši graži tradicija gyvuoja nuo 1991 metų ir yra gausiausiai lankoma miesto šventė. Pagal lankytojų skaičių Joninės Švenčionėliuose nusileidžia tik tarptautiniams rajono renginiams ir rajone organizuojamoms miesto šventėms. Graži gamta ir jau ilgamete tapusi Joninių šventės tradicija kasmet pritraukia vis daugiau žiūrovų iš visos Lietuvos.

Plačiau
Naujos vaizdo stebėjimo kameros jau fiksuoja pažeidimus
2018-06-25

Praeitą savaitę Švenčionių rajone, kapinių bei kitose atliekų surinkimo aikštelėse, buvo įrengtos specialios, ypač aukštos kokybės vaizdo stebėjimo kameros, padėsiančios efektyviau užfiksuoti daromus pažeidimus.
Per savaitę jos jau užfiksavo kelis grubius pažeidimus, kuomet rajono gyventojai atliekomis atsikratė netinkamai: į konteinerius metė draudžiamas atliekas arba konteinerinėse aikštelėse palikdavo šiferį, pavojingas statybines atliekas. Asmenys buvo patraukti administracinėn atsakomybėn.

Plačiau
Pabradiškiai miesto tvenkinį pasieks atnaujinta gatve
2018-06-21

Pabradės gyventojai miesto tvenkinį jau kitą sezoną pasieks modernia ir patogia gatve, nes dar šiemet bus atlikta Arnionių gatvės antrosios dalies (nuo gatvės posūkio ties „Intersurgical“) rekonstrukcija.

Plačiau
Švenčionėlių seniūnijos seniūnaičių rinkimai
2018-06-21
Skelbiamas konkursas VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras direktoriaus pareigoms
2018-06-21

Įmonės, įstaigos pavadinimas, teisinė forma, buveinė ir kodas:
Viešoji įstaiga Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras, kodas 178736022, adresas: Strūnaičio g. 3, 18127 Švenčionys.

Darbo pobūdis:
VšĮ Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras direktoriaus pareigybė reikalinga užtikrinti įstaigos teikiamų paslaugų kokybę ir savalaikį vykdymą bei organizuoti ir užtikrinti įstaigos veiklą.

Plačiau
Pasieniečių mokykla ragina rinktis Pasieniečio įvadinio mokymo kursus
2018-06-19

Informuojame, kad nuo šių metų rugsėjo 3 dienos Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis kviečiame rinktis šiuos mokymo kursus ir per 14 savaičių tapti pasieniečiais.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Informacija apie pritarimą projektiniams pasiūlymams
2018-07-13
Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
2018-07-10
Vadovaujantis Statybos techninio reglamento STR1.1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių projektinius pasiūlymus“ nuostatomis, informuojame, kad yra parengti Valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 110 Švenčionys–Adutiškis nuo 0,02 km iki 1,72 km ruožo, kuriam Švenčionių mieste suteiktas Adutiškio gatvės pavadinimas, rekonstravimo projektas projektiniai pasiūlymai. Plačiau
INFORMACIJA APIE NEPRITARIMĄ PROJEKTINIAMS PASIŪLYMAMS
2018-05-18

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vaigaudas
Danguolė
Faustas
Marija
Rytoj:
Darius
Girėnas
Vaiga
Aleksas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas