Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2017 m. gruodžio 15 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6174919
Šiandien apsilankė: 3579
Dabar naršo: 57


Naujienos ir aktualijos
Švenčionys užmezgė draugystę su vienu stipriausių Kroatijos regionu
2017-12-15

2017 m. gruodžio 12 d., antradienį, Švenčionių rajone lankėsi delegacija iš Kroatijos Respublikos Virovitičko-Podravska apygardos. Oficialaus vizito metu Virovitičko-Podravska apygardos prefektas Igor Andrović ir Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius pasirašė bendradarbiavimo memorandumą, kuriuo įsipareigojo plėsti šalių ekonominius santykius, bendradarbiauti regionų ir kaimo plėtros, ekonomikos, žemės ūkio, programų, fondų ir ES projektų, turizmo, kultūros, sporto, švietimo, mokslo ir kitose srityse.

Plačiau
Kviečiame rajono gyventojus teikti informaciją apie turimas asbestinio šiferio atliekas
2017-12-15

Švenčionių rajono savivaldybė planuoja dalyvauti projekte „Asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimas apvažiavimo būdu, transportavimas ir saugus šalinimas“.
Kviečiame gyventojus ir visuomeninių pastatų valdytojus, norinčius nemokamai pašalinti asbestinio šiferio atliekas, iki 2018 m. sausio 10 d. pateikti informaciją Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriui tel. (8 387) 66366 arba el. paštu: algirdas.jurkevicius@svencionys.lt, nurodant savo vardą, pavardę, adresą, telefono numerį ir apytikslį turimų asbestinio šiferio atliekų kiekį (kilogramais arba tonomis).
Gyventojai, dalyvaujantys Lietuvos kaimo plėtros programos priemonėje „Asbestinių stogų dangos keitimas“, šiame projekte dalyvauti negalės.

Plačiau
Kviečiame gyventojus pasinaudoti galimybe nemokamai jungtis prie centralizuoto nuotekų surinkimo tinklų
2017-12-14

Švenčionių rajono savivaldybės administracija kviečia Pabradės, Švenčionėlių ir Švenčionių miestų bei Cirkliškio kaimo gyventojus nemokamai jungtis prie centralizuoto nuotekų surinkimo tinklų. Norintys tai padaryti iki 2018 m. vasario 1 d. turi pateikti prašymus seniūnijoms pagal gyvenamąją vietą arba Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriui (prašymo forma).

Plačiau
Švenčionyse sužibo puošni eglutė ir Kalėdų parkas
2017-12-12

Gruodžio 8-osios (penktadienio) vakaras buvo ypatingas švenčioniškiams ir miesto svečiams. Tądien vykusio iškilmingo koncerto metu Švenčionių parke įžiebta pagrindinė rajono Kalėdų eglė, suspindo kiti parko papuošimai.

Plačiau
Pasibaigus draustumui dar mėnesį gydymo paslaugos kompensuojamos, bet...
2017-12-12

„Papildomas mėnuo“ – taip vadinamas laikotarpis, kai asmeniui, baigus galioti jo privalomajam sveikatos draudimui (PSD), suteikiama galimybė dar mėnesį gauti kompensuojamas gydymo paslaugas. Vis dėlto tai nereiškia, kad PSD įmoka tą mėnesį gali būti nesumokėta. Artėjant šventėms, ja pasirūpinti verta iš anksto. Plačiau

Informacija dėl paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo
2017-12-11

Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius primena, kad teisę gauti paramą maistu iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo turi nepasiturintys gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam asmeniui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (153,00 Eur). Plačiau

Kviečiame į Kalėdų eglės įžiebimo šventę Švenčionėliuose
2017-12-08

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės administracijos skelbimas dėl daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų administratorių paskyrimo
2017-12-08
Vadovaujantis civilinio kodekso 4.84 straipsnio 1 ir 4 dalimis, Bendrojo naudojimo objektų administratoriaus atrankos ir skyrimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. birželio 20 d. nutarimu Nr. 567 „Dėl bendrojo naudojimo objektų administratoriaus atrankos ir skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo", 22 punktu: Plačiau
Kviečiame į Švenčionių rajone įvyksiančias Kalėdų eglių įžiebimo šventes
2017-12-08

Plačiau
Su grožio paslaugų specialistais aptarti visuomenės sveikatos saugos reikalavimai ir aktualijos
2017-12-08
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento Švenčionių skyrius (toliau – Švenčionių skyrius), bendradarbiaudamas su BĮ Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centru, š. m. gruodžio 4 d. organizavo seminarą-viešąją konsultaciją, skirtą aptarti grožio paslaugų (veido, kūno, nagų priežiūros) visuomenės sveikatos saugos reikalavimus ir aktualijas.
Švenčionių skyriaus specialistai supažindino dalyvius su sveikatos saugos reikalavimais, taip pat su leidimų–higienos pasų (toliau – LHP) išdavimu, infekcinių susirgimų pavojais, kurie gali tykoti grožio salonuose.
Plačiau
Plečiasi rajono sporto centro veikla
2017-12-08
Švenčionių rajono sporto centro organizuojama kūno kultūros veikla darželiuose įsibėgėja. Užsiėmimai vyksta pirmadienį – trečiadienį Švenčionėlių ,,Vyturėlio“, antradienį – ketvirtadienį Švenčionių ,,Gandriuko“ , penktadienį – Pabradės ,,Varpelio“ darželiuose (3– 7 metų vaikams). 

Ugdant ikimokyklinuką, paisoma jo poreikių, pomėgių, derinamasi prie jo patirties kaupimo stiliaus. Ypač daug dėmesio skiriama vaiko žaidimui, amžiaus galimybes atitinkančiai veiklai. Siekiama, kad veikla vaikui būtų prasminga. Kūno kultūros pedagogas darželiuose – padėjėjas, pagalbininkas.

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybėje vyko šeimų, auginančių vaikus su negalia, susitikimas su NVO vaikams konfederacijos atstovais
2017-12-06

2017 m. gruodžio 5 d., įgyvendinant NVO vaikams konfederacijos bendrą nevyriausybinių organizacijų institucinio stiprinimo projektą, Švenčionių ir Pabradės miestuose vyko NVO vaikams konfederacijos ir Švenčionių rajono savivaldybės atstovų susitikimai su tėvais, auginančiais vaikus su negalia.
Plačiau

Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas
2017-12-05

2017 m. gruodžio 4 d. Švenčionių rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas. Susitikime dalyvavo Švenčionių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Jolanta Jurkuvėnienė ir nariai, Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė, užimtumo specialistė (vietos Jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė) Ramunė Jakubėnienė ir Švenčionių verslo ir turizmo informacijos centro direktorė Tatjana Kuznecova.

Plačiau
Dėl neeksploatuojamų transporto priemonių laikymo bendrojo naudojimo vietose
2017-12-05

Švenčionių rajono savivaldybė sulaukia nemažai gyventojų skundų, kad dėl neeksploatuojamų transporto priemonių tampa sunkiau praeinami, pravažiuojami daugiabučių kiemai, žiemą tai apsunkina ir sniego valymą. Pašalinus neeksploatuojamas transporto priemones, atsirastų daugiau vietų naudojamiems automobiliams statyti.

Plačiau
Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į gruodžio mėnesį vykdomas veiklas
2017-12-01

Pozityvios tėvystės mokymai. Grupiniai užsiėmimai, kurie vyks Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos patalpose: adresu Sodų g. 30, Švenčionys: Plačiau

Švenčionių rajono savivaldybės administracijoje bus renkama darbo taryba
2017-11-29

Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui darbo tarybos tapo privalomos darbovietėse, kuriose vidutinis darbdavio darbuotojų skaičius yra 20 ir daugiau darbuotojų. Darbo tarybos pagrindinė funkcija – atstovauti darbuotojus darbdaviui priimant sprendimus bei skatinti abiejų darbo santykių šalių tarpusavio informavimą ir konsultavimą. Švenčionių rajono savivaldybės administracijos darbo tarybą sudarys 5 rinkimus laimėję darbuotojai. Plačiau

Skiepai - efektyviausia priemonė, apsauganti nuo pneumokokinės infekcijos
2017-11-28

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – NVSC) Vilniaus departamento Švenčionių skyriaus specialistai atkreipia dėmesį, kad peršalimas, ūmios kvėpavimo takų infekcijos, pervargimas, vitaminų stoka organizme, stresas ir kiti veiksniai, silpnina imuninę sistemą, dėl to padidėja tikimybė, kad žmogaus organizmas nesugebės apsiginti nuo bakterijų, sukeliančių tokias ligas kaip pneumokokinė infekcija. Šios bakterijos yra „atsakingos“ už beveik 70 proc. visų plaučių uždegimų ir 13-19 proc. bakterinio meningito atvejų.

Plačiau
Socialinė-informacinė akcija „Padovanok vaikui šeimą“
2017-11-28

Švenčionėlių socialinių paslaugų centras 2017 m. gruodžio 4-5 d. vykdys socialinę-informacinę akciją „Padovanok vaikui šeimą“ Švenčionių, Švenčionėlių ir Pabradės miestuose. Akcijos tikslas – kuo plačiau skleisti informaciją apie likusių be tėvų globos vaikų globą ir įvaikinimą bei šeimų galimybes priimti į savo namus šiuos vaikus, atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad vaiko globa – neįkainojama dovana ne tik vaikui, bet ir jį globojančiam suaugusiajam, visuomenei bei valstybei.

Plačiau
Informacija apie įgyvendinamą projektą „Dienos centras suaugusiems asmenims su negalia Pabradės mieste"
2017-11-24

Pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu" įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-R-407 „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra", Švenčionių rajono savivaldybės administracija pradėjo įgyvendinti projektą „Dienos centras suaugusiems asmenims su negalia Pabradės mieste", projekto Nr.08.1.1-CPVA-R-407-01-0004. Plačiau

Informacija apie žemės sklypų, suformuotų Švenčionių r. sav. teritorijoje, pardavimo aukcionus
2017-11-22

Informuojame, kad planuojami kitos paskirties (naudojimo būdas - vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos) žemės sklypų pardavimo aukcionai (atviru būdu): Plačiau

Seminaras-viešoji konsultacija Švenčionyse „Veido, kūno, nagų priežiūros paslaugų sauga”
2017-11-22
Tarpkultūrinio projekto „Lietuvos takais‘‘ baigiamasis etapas – Pabradėje
2017-11-22

Rudeniškai saulėtą lapkričio 16-osios rytą Pabradės „Žeimenos‘‘ gimnazijoje skambėjo įvairios kalbos, spindėjo šypsenos ir susirinko daug gražaus jaunimo: baigėsi Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kultūros projektas. Jo tikslas - skatinti Pietryčių Lietuvos ir kitų šalies regionų mokyklų tarpkultūrinį dialogą, tautinių mažumų kultūros sklaidą ir kultūrinį bendradarbiavimą. Prasidėjęs balandžio pabaigoje Kaune, vėliau tęsęsis Visagine ir Eišiškėse, tądien atvyko į Pabradę.

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos nariai lankėsi Kupiškio rajono savivaldybėje
2017-11-21

2017 m. lapkričio 15 d. Švenčionių rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos pirmininkė Jolanta Jurkuvėnienė ir komisijos narės Jolita Čepulkovskienė, Janina Deveikienė ir Jolita Lazdinienė dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje „Tarpinstitucinis bendradarbiavimas ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija bendruomenėje“. Diskusiją organizavo Kupiškio rajono savivaldybės narkotikų kontrolės komisija.

Plačiau
Energetikos ministerijos apklausa
2017-11-21

Energetikos ministerija kviečia dalyvauti apklausoje, kuri padėtų nustatyti, ar pakanka informacijos apie galimybes gaminti elektros energiją savo poreikiams bei kokiu būdu būtų patogiausia gauti šią informaciją. Jūsų atsakymai yra labai svarbūs, kadangi jie padės nustatyti, kokių veiksmų reikia imtis platinant informaciją apie galimybę gaminti elektros energijos savo reikmėms bei tobulinant teisės aktus.

Anketą rasite adresu: https://apklausa.lt/f/elektros-energijos-gamyba-sau-526v633/answers/new.fullpage

Plačiau
Informacija dėl vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršruto Švenčionys–Pabradė–Vilnius–Pabradė–Švenčionys
2017-11-13

Nuo 2018 m. vasario 12 d. nutraukiami vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo maršrute Švenčionys–Pabradė–Vilnius–Pabradė–Švenčionys šie reisai:
1. Švenčionys–Pabradė–Vilnius 7.30 val. darbo dienomis ir šeštadieniais;
2. Švenčionys–Pabradė–Vilnius 13.15 val. šeštadieniais ir sekmadieniais;
3. Vilnius–Pabradė–Švenčionys 10.00 val. darbo dienomis ir šeštadieniais;
4. Vilnius–Pabradė–Švenčionys 16.50 val. šeštadieniais ir sekmadieniais;
5. Pabradė–Nemenčinė–Vilnius 7.25 val. darbo dienomis;
6. Pabradė–Nemenčinė–Vilnius 12.20 val. kiekvieną dieną;
7. Vilnius–Nemenčinė–Pabradė 8.50 val. darbo dienomis;
8. Vilnius–Nemenčinė–Pabradė 13.50 val. kiekvieną dieną.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2017-12-05

Informuojame, kad 2017 m. gruodžio 19 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Raubiškių kaime, kurio planavimo tikslas - parinkti žemės ūkio veiklai reikalingų statinių statybos vietą, parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai - suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, suplanuoti kelių išdėstymą, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas, nustatyti melioracijos statinių ir inžinerinių tinklų išdėstymą, suplanuoti žemės ūkio paskirties žemes sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant kitos (fermų, ūkio, šiltnamių, kaimo turizmo) paskirties statinių statybos zoną. Plačiau

Informacija dėl Pabradės miesto teritorijos bendrojo plano koregavimo
2017-12-04

Vadovaujantis Švenčionių savivaldybės administracijos direktoriaus 2017-08-03 įsakymu Nr. A-589 „Dėl Pabradės miesto bendrojo plano koregavimo“ ir Pabradės miesto bendrojo plano koregavimo planavimo darbų programa, patvirtinta 2017-08-07 Švenčionių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-593, parengtas Pabradės miesto teritorijos bendrojo plano koregavimas.

Plačiau
Pasirašyta teritorijų planavimo proceso inicijavimo sutartis
2017-11-30
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2017-11-30

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Informacija apie numatomą rekonstruoti daugiabutį gyvenamąjį namą
2017-12-06

Projekto pavadinimas: Gyvenamojo namo unik. Nr. 8696-6005-5006, buto Nr. 2 (unik. Nr. 8696-6005-5006:0004) Salomenkos vs. 6, Cirkliškio sen., Švenčionių r. sav., rekonstravimo projektas.
Statinio statybvietės adresas: Salomenkos vs. 6, Cirkliškio sen., Švenčionių r. sav.
Statinio pagrindinė naudojimo paskirtis: gyvenamoji (trijų ir daugiau butų – daugiabučiai pastatai).
Projektinius pasiūlymus parengęs projektuotojas: UAB „Švenčionių projektai“ direktorius Robertas Jakštas; A. Rymo g. 9A-4, Švenčionys, mob. 8 699 12 430, el.p.: svencioniu.projektai@gmail.com.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Gaudenis
Gaudenė
Kristijona
Rytoj:
Vygaudas
Audronė
Albina
Alina 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas