Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams koronavirusas Investuotojams Verslininkams Turizmas Projektai
2020 m. lapkričio 30 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 9880920
Šiandien apsilankė: 2988
Dabar naršo: 36


Naujienos ir aktualijos
Džiugas Karklelis pateko į Europos jaunimo olimpinį festivalį

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos pirmokas Džiugas Karklelis Lietuvos suaugusiųjų čempionate gerino savo asmeninius rekordus, 400 m kompleksiniu plaukimu jis iškovojo ketvirtąją vietą, o perpus trumpesnėje distancijoje liko penktas. Šie aukšto lygio rezultatai lėmė, kad Džiugas patenka į Lietuvos plaukimo rinktinę ir liepos pabaigoje vyks į Azerbaidžano sostinę Baku, kur vyks Europos jaunimo olimpinis festivalis (EJOF).


EJOF dėl medalių kovos geriausi 14-18 metų jaunieji atletai iš 48 Europos olimpinių komitetų. Daugiau nei 3900 festivalio dalyvių rungsis 10 sporto šakų (sportinė gimnastika, lengvoji atletika, krepšinis, dviračiai, rankinis, dziudo, plaukimas, tenisas, imtynės ir tinklinis), o tvarką varžybų metu palaikyti padės daugiau nei 2500 savanorių.
Lietuvai olimpiniame festivalyje atstovaus 68 sportininkai, besivaržysiantys 8-iose sporto šakose. Plaukimo sporto šakai atstovaus 10 sportininkų: 5 – iš Kauno plaukimo mokyklos, 2 – iš Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos, 2 – iš Klaipėdos Gintaro sporto centro ir 1 – iš Ignalinos kultūros ir sporto centro, Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokinys iš Ignalinos kultūros ir sporto centro.
Europos jaunimo olimpiniai festivaliai vyksta kas dvejus metus. Džiugas pirmasis Švenčionių rajono plaukikas, kuris patenka į tokio lygio varžybas. Besirengiant EJOF, Džiugo dar laukia treniruočių stovykla Kroatijoje ir Nordic čempionatas Danijoje.
Džiugo Karklelio plaukimo treniruotės Ignalinos kultūros ir sporto centre finansuojamos iš Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto. 2015 m. sausio mėn. Ignalinos kultūros ir sporto centras ir Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyba pasirašė bendradarbiavimo dėl ugdymo paslaugų teikimo sutartį. Vadovaujantis šia sutartimi, Ignalinos kultūros ir sporto centre plaukimo treniruotes 2018 m. lankė 13 Švenčionių rajono mokinių (2017, 2016 m. jas lankė 14 mokinių).
Švenčionių rajono plaukikai 2018 m. tarptautinėse plaukimo varžybose iškovojo 2 pirmąsias, 3 antrąsias ir 3 trečiąsias vietas, Lietuvos jaunių čempionatuose – 1 pirmąją ir 2 antrąsias vietas.

Informaciją parengė Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Inga Varnienė

  2019-05-16
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
 Video archyvas 
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Saugirdas
Dovainė
Andriejus
Andrius
Rytoj:
Butigeidas
Algmina
Eligijus
Natalija
 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas