Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. birželio 21 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6755799
Šiandien apsilankė: 436
Dabar naršo: 19


Naujienos ir aktualijos
Baigiasi 2017 m. brandos egzaminų pagrindinė sesija

2017 m. birželio 21 d. baigiasi brandos egzaminų pagrindinė sesija. Jau paskelbti mokyklinių menų, technologijų, lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminų rezultatai, kurių suvestinės skelbiamos ir rajono savivaldybės interneto svetainėje. Nacionalinis egzaminų centras atkreipė dėmesį, kad prasidėjus egzaminų rezultatų skelbimui, daugiausia klausimų kyla dėl apeliacijų teikimo, kur sužinoti egzaminų rezultatus, kada ir kur vyks pakartotinė brandos egzaminų sesija.


Belieka priminti, kad visų tipų brandos egzaminų rezultatus kiekvienas kandidatas gali   sužinoti savoje mokykloje. Į brandos atestatus įrašomi tik išlaikytų brandos egzaminų rezultatai. Apeliacijų teikimo dėl mokyklinių ir valstybinių brandos egzaminų vertinimų tvarka nustatyta Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos apraše, kuris patvirtintas švietimo ir mokslo ministro. Su minėto Aprašo nuostatomis mokyklų vadovų paskirti asmenys pasirašytinai mokinius supažindina iki einamųjų metų sausio 18 dienos.
Pakartotinė brandos egzaminų sesija Švenčionių rajono kandidatams vyks Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje, kuri paskirta bazine mokykla. Kandidatai, gavę nepatenkinamą lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino įvertinimą pagrindinės sesijos metu, laiko mokyklinį to dalyko egzaminą. 
Valstybinius brandos egzaminus laikę kandidatai apeliacijas dėl savo darbų vertinimo gali pateikti savo mokyklos vadovui per tris darbo dienas nuo brandos egzaminų rezultatų paskelbimo dienos, mokyklinius brandos egzaminus, išskyrus  menų ir technologijų, dėl kurių apeliacijos neteikiamos, laikę kandidatai – per tris darbo dienas, pakartotinės sesijos – per vieną darbo dieną po to, kai buvo paskelbti dalyko brandos egzamino rezultatai.
Apeliacijos metu darbas vertinamas iš naujo.
Valstybinių brandos egzaminų apeliacijų protokolus Nacionalinis egzaminų centras išsiunčia savivaldybių administracijų švietimo padaliniams iki einamųjų metų liepos 21 d., mokyklinių brandos egzaminų pagrindinės sesijos apeliacijos išnagrinėjamos per penkias darbo dienas, pakartotinės sesijos – per tris darbo dienas po to, kai buvo paskelbti dalyko brandos egzamino rezultatai. Nacionalinis egzaminų centras patikino, kad pakartotinės sesijos rezultatai bei apeliacijų nagrinėjimas bus baigtas iki prašymų į aukštąsias mokyklas pateikimo pabaigos.

Informaciją parengė rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Svarauskienė

  2017-06-21
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Galminas
Vasarė
Aloyzas
Alicija
Rytoj:
Kaributas
Laima
Inocentas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas