Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2019 m. kovo 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7619234
Šiandien apsilankė: 313
Dabar naršo: 32


Naujienos ir aktualijos
Atsinaujinimą pradeda Švenčionėlių daugiabučių kvartalas, technika vėl dirba ir Švenčionyse

2018 metų statybų sezonas prasideda bene didžiausiais ir labiausiai laukiamais infrastruktūros atnaujinimo projektais: pradedami Švenčionėlių daugiabučių namų kvartalo, esančio tarp Žilvičių ir Žemutinės g., modernizavimo darbai, statybinė technika grįžta ir į Švenčionių Taikos g. kvartalą.Statybininkams suteiktas platus darbų frontas tiek Švenčionyse, tiek Švenčionėliuose – abiejuose miestuose rangovai dirbs visą šiltąjį sezoną. Pagal sutartį su UAB „Aukštaitijos traktas“, visi darbai Švenčionių Taikos g. kvartale privalo būti užbaigti iki spalio pabaigos, Švenčionėlių kvartale dirbančią AB „Eurovia Lietuva“ sutartis įpareigoja rekonstrukciją užbaigti iki lapkričio galo.

Švenčionėliuose jau pradėti šalinti seni nevertingi medžiai ir krūmai, išardytas senas Lauko g. šaligatvis. Rangovas AB „Eurovia Lietuva“, padedamas subrangovų, persikelia į kiemus, kur pradės senų dangų ardymą. Čia bus įrengtas modernus LED apšvietimas, rekonstruoti įvažiavimai į kiemus, stovėjimo aikštelės, šaligatviai, atnaujintos žaliosios zonos, įrengtos naujos poilsio zonos ir vaikų žaidimų aikštelės. Darbai persikels ir į šalia kvartalo esantį sporto aikštyną: čia bus galutinai sutvarkyta teritorija, įrengta riedučių rampa ir teniso aikštelė.

Projekto „Kompleksiškas Švenčionėlių miesto viešųjų erdvių sutvarkymas“ metu taip pat bus rekonstruotas šalia Švenčionėlių progimnazijos esantis stadionas: suplanuota jį išplėsti, įrengti bėgimo takus, šuolio į tolį ir rutulio stūmimo sektorius, 100 m bėgimo sektorių, futbolo aikštelę, lauko gimnastikos sieneles, pastatyti suoliukus ir įrengti apšvietimą. Šiuos darbus planuojama vykdyti antroje 2018 metų pusėje.

Tuo metu Taikos g. kvartale statybininkai pirmiausiai palygino pernai nufrezuotas įvažas į kiemus, rangovas vykdo paruošiamuosius darbus. Statybininkai tęs lietaus surinkimo sistemos statybą, šalins nevertingus medžius ir krūmus, ardys senas dangas. Nuosekliai turės būti atlikti visi pagal sutartį numatyti darbai: įrengtas LED apšvietimas, rekonstruota įvažiavimų, kiemų ir stovėjimo aikštelių asfalto danga, šaligatviai, pastatyta nauja Taikos gatvės atkarpa, suformuotos naujos žaliosios ir poilsio zonos, atnaujintos esamos.

„Rangovai į Švenčionių Taikos g. kvartalą įžengė rudenėjant, tačiau tuomet jų darbų apimtis ir spartą ribojo neaiškumai dėl UAB „Vilniaus vandenys“ planuojamo vamzdynų keitimo projekto – nei technika, nei žmonės negalėjo dirbti visu pajėgumu. Šiandien žinome, kad UAB „Vilniaus vandenys“ nutraukė jau antrą viešąjį pirkimą – dalyvių pasiūlymai viršijo pirkimo kainą. Nebegalime delsti tikėdamiesi, kad įmonės organizuojamas pirkimas trečią kartą bus sėkmingas – mums nebeliko absoliučiai jokio laiko rezervo. ES paramos taisyklės įpareigoja mus pilnai užbaigti Švenčionių kvartalo atnaujinimą šį rudenį, gyventojai taip pat yra pavargę gyventi statybų aikštelėje, todėl atrišame rankas „Aukštaitijos traktui“ dirbti maksimalia apimtimi“, – komentuoja Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius.

Anot rajono vadovo, vandentvarkos sričiai rezervuotos europinės lėšos niekur nedings – jos turėtų būti nukreiptos į kvartalų dalis, kurių nepaliečia pradėtos rekonstrukcijos. „Esame suplanavę antrąjį kvartalų modernizavimo etapą, parengę techninę dokumentaciją, tad UAB „Vilniaus vandenys“ galės pasinaudoti šiuo įdirbiu ir pradėti atnaujinimą iš kitų kvartalų pusių“, – paaiškina meras.

Švenčionių ir Švenčionėlių daugiabučių namų kvartalų infrastruktūros atnaujinimas yra finansuojamas 2014-2020 m. ES finansinės perspektyvos regioninės plėtros fondo ir savivaldybės biudžeto lėšomis. Į projektą „Kompleksinis Švenčionių m. daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalo, esančio tarp Taikos ir Švenčionėlių gatvių, sutvarkymas“ numatyta investuoti apie 1 056 245 Eur, projektas „Kompleksiškas Švenčionėlių miesto viešųjų erdvių sutvarkymas“ pareikalaus apie 1 494 032 Eur investicijų.

Atsiprašome gyventojų už nepatogumus ir prašome kantrybės darbų vykdymo laikotarpiu.

 

Švenčionių rajono savivaldybės informacija

  2018-04-16
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Žygimantas
Tautvilė
Irmgarda
Irma
Rytoj:
Nortautas
Lingailė
Benediktas
Benas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas