Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2019 m. gegužės 25 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 7824557
Šiandien apsilankė: 1533
Dabar naršo: 20


Naujienos ir aktualijos
Atidarytas atnaujintas ligoninės Geriatrijos ir vidaus ligų skyrius

Praėjusį ketvirtadienį surengtas atnaujinto Švenčionių rajono ligoninės Geriatrijos ir vidaus ligų skyriaus atidarymas. Atidarymo juostą perkirpo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius ir Švenčionių ligoninės direktorius Antanas Lašinskas.


Atidarymo ceremonijoje taip pat dalyvavo Seimo nariai Zbignev Jedinskij, Gintautas Kindurys ir Vytautas Rastenis, tarybos nariai Janina Deveikienė, Jolanta Jurkuvėnienė, Rimas Klipčius, Vida Rastenienė, Švenčionių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro direktorius Vytautas Vaitkevičius, ankstesnis Švenčionių rajono ligoninės vadovas Gintaras Žandaravičius, medikai.

„Švenčionių rajono savivaldybė sėkmingai užbaigė valstybės investicijų programos (VIP) finansuojamą projektą – modernizavo penktąjį ligoninės aukštą ir įsteigė Geriatrijos ir vidaus ligų skyrių“, – džiaugėsi meras. „Šiandien atidarome naują skyrių, kuris mūsų rajono gyventojams yra labai reikalingas: juk geriatrai rūpinasi senstančių žmonių sveikatos gerinimu ir išsaugojimu, vyresnių žmonių ligų  gydymu. Esu dėkingas visiems, prisidėjusiems prie šio skyriaus atsiradimo“, – kalbėjo rajono vadovas.

Kalbėdamas apie darbą pradėjusį skyrių, ministras Aurelijus Veryga akcentavo, kad geriatrija – tai pažengusių visuomenių specializacija. „Mūsų visuomenė sensta ir jai reikia vis daugiau tokio tipo paslaugų. Švenčionių rajone jos priartėjo prie vietos gyventojų, tapo labiau prieinamos“, – sakė ministras.

Penktame ligoninės aukšte, kuriame įsikūrė skyrius, atliktas kapitalinis remontas, patalpos pritaikytos gerontologijai ir reabilitacijai. Valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšomis atlikti darbai, kurių vertė perkopia 880 tūkst. eurų. Įrengtos šiuolaikiškos ir šviesios palatos, sanitariniai mazgai, medicinos personalo patalpos, pakeistas keleivinis liftas. Įsigytos medicininės įrangos (reabilitacinių funkcinių lovų, procedūrinių staliukų, vežimėlių ligonių pervežimui, mobilių vonių-vežimėlių, dezinfekavimo įrenginių, elektrokardiografų, deguonies koncentratorių, bifazinio defibriliatoriaus su monitorium) vertė – beveik 180 tūkst. eurų.

Sveikatos apsaugos ministras tądien ne tik atidarė Geriatrijos ir vidaus ligų skyrių, bet ir bendravo su ligoninėje bei poliklinikose dirbančiais medikais. Daugiausiai medikų bendruomenėje diskutuota apie e-sveikatos projekto įgyvendinimą ir vaistų kompensavimo tvarką.

Lydimas mero Rimanto Klipčiaus ir rajone rinktų Seimo narių, ministras taip pat apžiūrėjo investicijų laukiančią Švenčionėlių polikliniką.

„Norime, kad darbai sveikatos sektoriuje nesustotų, todėl kovo 1 d. pateikėme paraišką, kuria prašome Sveikatos apsaugos ministerijos į valstybės investicijų programą įtraukti Švenčionėlių ir Pabradės poliklinikų modernizavimo projektus. Savivaldybė siūlo padengti rekordiškai didelę dalį – net 40 proc. būsimų išlaidų. Tikimės, kad įvertinsite tokį svarų mūsų indėlį ir šiandieniniai medikų bei pacientų prašymai dėl poliklinikų renovacijos neliks neišgirsti“, – į ministrą kreipėsi meras.

Rajono vadovas pakvietė mūsų krašte išrinktus Seimo narius susitelkti ir kartu siekti Švenčionėlių bei Pabradės poliklinikų atnaujinimo.


Švenčionių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

  2019-03-13
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Almantas
Danutė
Urbonas
Rytoj:
Algimantas
Milvydė
Eduardas
Vilhelmas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas