Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 24 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6662205
Šiandien apsilankė: 1200
Dabar naršo: 31


Naujienos ir aktualijos
„Apsaugok mane“: saugumas keliuose – svarbiausia rudens pradžios pamoka

Aštuoniolika metų - tokią sukaktį šiemet švenčia viena didžiausių saugaus eismo akcijų Lietuvoje „Apsaugok mane". Kaip ir kasmet, jos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas" kartu su Švenčionių rajono savivaldybe artėjant rudeniui kviečia visus eismo dalyvius keliuose būti itin budrius ir, ypač saugoti vaikus, vėl sugrįžtančius į mokyklas.
Jau rugpjūčio mėnesio pabaigoje Švenčionių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų darbuotojai prie mokyklų esančias perėjas paženklino ryškiu „Apsaugok mane" ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų. Ramiau jaustis gali ir vaikų tėvai - „Lietuvos draudimas" rugsėjo mėnesį kiekvienam mokiniui dovanoja 5 tūkst. eurų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų kelyje.
Rugsėjis - saugaus eismo mėnuo
Pasibaigus vasarai į gatves išrieda daugiau vairuotojų, o į mokyklas išskuba ir būriai moksleivių. Kol vaikai po atostogų sugrįš į ritmą ir prisimins saugaus eismo taisykles, akcijos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas" ragina vairuotojus keliuose neskubėti ir rugsėjį vairuoti itin atidžiai.
„Jau aštuonioliktus metus kreipiamės į Lietuvos vairuotojus - mūsų visų dėmesingumas ir taisyklių laikymasis užtikrina, kad mažieji eismo dalyviai, neretai po ilgųjų vasaros atostogų išsiblaškę ir mažiau atidūs, pasieks mokyklą ar namus saugiai. Raginame ir visus tėvelius savo vaikams priminti elementarius, bet kartais gyvybiškai svarbius dalykus - kaip tinkamai pereiti perėją be šviesoforo, kodėl negalima eiti per gatvę degant geltonam šviesoforo signalui, kaip teisingai vestis dviratį per perėją. Tai gali padėti vaikui reikiamu metu priimti teisingą sprendimą", - sako „Lietuvos draudimo" Žeimenos skyriaus vadovė Natalija Sokolovskaja.
„Lietuvos draudimas" suskaičiavo, kad 2016 metais šios akcijos metu visoje Lietuvoje nukentėjo 14 pėsčiųjų mokinių, jiems ir jų tėvams išmokėta daugiau nei 11 tūkstančių eurų.
Nutikus nelaimei - nemokamas draudimas
Bet nuo nelaimių nėra apsaugoti ir patys atsargiausi. Todėl tradiciškai „Lietuvos draudimas" visus Lietuvos mokinius visą rugsėjį nemokamai apdraus asmens draudimu. Jis galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei mokinius keliaudamas pėsčiomis nukentėtų eismo įvykyje. Kiekvienam mokiniui dovanojamo draudimo suma - 5 tūkst. eurų.
„Norime, kad tėveliai, išleisdami savo vaikus į mokyklas, neturėtų papildomų rūpesčių ir galėtų jaustis ramūs. Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pačią pirmą mokslo metų dieną, o dėl to tėveliams nieko daryti nereikia. Svarbiausia, kad, nutikus nelaimei kelyje, jie žinotų, jog gali kreiptis į mus dėl patirtos žalos atlyginimo", - sako „Lietuvos draudimo" Žeimenos skyriaus vadovė Natalija Sokolovskaja.
Mokinio, kuris keliaudamas pėsčiomis ar važiuodamas dviračiu šį rugsėjį pateks į eismo įvykį, tėvai ar globėjai kviečiami apie tai iš karto pranešti „Lietuvos draudimui" telefonu 1828. Užregistravus įvykį, bendrovės specialistai išsamiai paaiškins, ką daryti toliau.
„Lietuvos draudimo" inicijuojama akcija „Apsaugok mane" vyksta nuo 2000-ųjų ir yra tapusi rudens tradicija. Skaičiuojama, kad šiemet Lietuvos miestuose ir miesteliuose specialiu akcijos ženklu bus paženklinta apie 1 tūkst. prie mokyklų esančių perėjų, o „Lietuvos draudimas" iš viso apdraus daugiau kaip 300 tūkst. mokinių. Akcijos metu planuojama imtis ir kitų saugaus eismo priemonių, kurios padėtų mažinti avaringumą Lietuvos keliuose.

Informaciją parengė AB „Lietuvos draudimas"

 

  2017-09-12
Atgal Spausdinimo versija
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Vilmantas
Gina
Gerardas
Rytoj:
Almantas
Danutė
Urbonas

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas