Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2020 m. sausio 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8557656
Šiandien apsilankė: 658
Dabar naršo: 56


Klausimai-atsakymai
Klausimai
 
Koks yra Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos tinklapis?
 
Laba diena,

pagal LRV nutarimu patvirtinta Valstybini strategini atlieku tvarkymo plana ir kitus atlieku tvarkyma reglamentuojancius teises aktus, gyventojai ir organizacijos turi rusiuoti atskiru kategoriju atliekas, surinkejai jas surinkti, atiduoti perdirbejams ir t.t. Noreciau zinoti, kokias galimybes kaip gyventoja ta daryti as turiu jau siandien, gyvendama Svencioniu mieste (tradicinis atlieku surinkimas tokios galimybes nesuteikia. Kur turetume deti surusiuotas stiklo, plastiko, popieriaus atliekas?)

Dekoju uz atsakyma,
pagarbiai, gyventoja.
 
Laba diena,
noriečau sužzinoti kaipman gauti diplomo kopiją, nes savą esu praradęs. Baigiau vidurine mok. 1980m, Pabrades (Karkožiškių) vakarinę.
 
Sveiki, norėčiau paklausti kada bus asfaltuojamas žvirkelis važiuojant nuo Švenčionėlių link Kaltanėnų, sankryžoje sukant į Kretuonis-Zablatiškę.
Iš anksto dėkoju už atsakymą.
 
pries pora metu rasete, kad regionines reiksmes kelias Nr.4407 Svencionys-Rekuciai bus isasfaltuotas 2007 metais, o dabar skaiciau Jusu atsakymuose, kad tik 2008-2009 metais. Ir kas tai per isasfaltuotas atstumas 4.26 km. Juk atstumas nuo Svencioniu iki Rekuciu ne 4 km, tai kiek ir kuriose vietose numatoma asfaltuoti?
Mus konkreciai domina ar bus asfaltuojamas zvyrkelis einantis pro Senu Saminiu kaima ir nuo Svencioniu iki mineto kaimo.

Laukiame atsakymo

vietiniai kaimo gyventojai ir poilsiautojai
 
Prasau atsakyti, kada bus nutiesta nuoteku trasa Svencioneliu m. Mokyklos gatveje pagal technini projekta, patvirtinta Svencioniu rajono savivaldybes Nuolatines statybos komisijos posedyje 2005 06 23 Nr. N-19-1 ir projektavimo salygu savada bei technines salygas (UAB Vilniaus vandenys) Nr. 05/14. Namo rekonstrukcija baigiama, ir neivykdzius reikiamu salygu, iskils rimtos problemos del gyvenimo salygu jame, taip pat juridinio namo iteisinimo. Labai prasau gerb. p. Mera, taip pat atsakingus savivaldybes darbuotojus atsakyti i si paklausima. Mano seima, susidedanti is triju asmenu (is dvieju suaugusiu ir vieno kudikio), siu metu rudeni turi apsigyventi minetame name, todel labai prasau sia problema isspresti teigiamai. Pagarbiai, E. Sargsian.
 
Laba diena, kada Meras priima piliečius ir koks tikslus Jūsų įstaigos pietų pertraukos laikas?

Su pagarba,

Vaida Stulginskaitė
 
Laba diena.
Viename iš atsakymų į klausimą teigiate, jog vienoje ES direktyvų numatyta, kad gyvenvietėse, kur gyvena daugiau nei 1000 gyventojų, visi vartotojai iki 2013 m. turi būti prijungti prie kolektyvinių nuotekų šalinimo ir vandens tiekimo sistemų. Tačiau kalbant apie tai, kad Švenčionėliuose bus atnaujinamos ir naujai tiesiamos nuotekų trasos minimos tik Vilniaus, Žalioji ir Liepų gatvės, bet nuotekų trasos reikia ir nemažai daliai Lauko gatvės. Todėl norėčiau sužinoti ar negalima būtų ir šioje gatvėje suprojektuoti bei įrengti nuotekų trasą, ar šios gatvės gyventojai neverti naudotis patogumais?
 
Laba diena!Norėčiau sužinoti kokioje stadijoje yra žemės nuosavybės grąžinimas, matininkas atliko matavimus 2006 m. spalio mėn. Kur ir kokiu telefonu teirautis?
 
Sveiki, noreciau paklausti ar bus kada tvarkomas belio ezeras ir jo papludimys, nes jau ezeras ir jo teritorija yra siaubingai apleista!!Aciu
<< 1 ... 20 ... 39 ... 48 ... 53 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 75 >> 

Užduokite savo klausimą:

Jūsų vardas: 

El. pašto adresas: 

Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daugvydas
Nomeda
Fabijonas
Rytoj:
Galiginas
Garsė
Agnietė 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas