Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Verslininkams Turizmas Renginiai
2020 m. sausio 20 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Viešoji tvarka
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 8557270
Šiandien apsilankė: 273
Dabar naršo: 8


Klausimai-atsakymai
Klausimai
 
Sveiki,gyvenu daugiabutyje is 8 seimu,2 is ju imones ,liekame 6 seimos ,turime konteineri siukslems ,kuri isvezame us savo lesas,nuo siu metu sausio 1 dienos neleidziama taip daryti ,reikalaujama moketi nuo zmogaus 6 lt su cnt,paaiskinkite kame reikalas ,esu paruosusi laiska i aplinkos ministerija ir ukio ministerija ,kieno cia toks potvarkis ir kokiu pagrindu?Jei nuosavas namas gali nusipirkti konteineri ir pats reguliuoti siuksliu isvezima tai kodel 6 butu seimininkai to negali?Aciu ,maloniai lauksiu ats
 
laba diena iskarto aciu yuz atsakyma. ar taip galima pristatyti priestata nelegaliai poto neblaiveme stovyje padegti ir gauti pinigine parama uz gaisra is jusu savivaldybes.
 
Perskaicius straipsni apie Visuomenes sveikatos biuro baigta projekta, noretusi gauti daugiau informacijos apie biura, nes visiskai neaisku kur nukeliavo daugiai negu pise mln europiniu lesu ir savivaldybes irgi. Nes Svencioniu rajone biuras visiskai nepasireiskia, apie biura nera jokios informacijos. Kokie mokymai vyksta, kas dalyvauja, kokia is to nauda gyventojams. Aisku tik, kad dirba specialistai ir direktore, jiems yra sutektos labai geros salygos. Kolektyvai ne gali, bet turi teikti paslaugas gyventojams. Kitaip biuro veikla tikrai neitakos gyventoju sveikatingumo rodiklius. Prasau zinute pateikti biuro direktorei.
 
Laba diena, norėčiau sužinoti per kiek dienų galima tikėtis atsakymo į užduotą klausimą?
Ačiū.
 
Laba diena, norėčiau sužinoti Švenčionių autobusų stoties darbo laiką, nes š. m. vasario 3 d. teko laukti autobuso į Uteną, kurio išvykimo laikas 17.30. Autobuso laukėme trise keleiviams skirtoje salėje. 17.20 stoties darbuotoja (tikslių pareigų bei pavardės nežinau) mus paprašė išeiti iš salės motyvuodama tuo, kad salę turi užrakinti (nors lauke buvo apie -25). Ant lango yra priklijuotas darbo laikas, kuriame nurodyta darbo pabaiga 17.30. Darbuotoja paaiškino, kad tai dispečerinės darbo laikas ir man paklausus kodėl ji taip elgiasi atsakė: „o kur jūs matote keleivių salės darbo laiką?“ Todėl norėčiau sužinoti tikslų autobusų stotyje įrengtos keleiviams laukti autobuso salės darbo laiką.
 
Sveiki, norėjau pasiteirauti, kada paskutinį kartą buvo barstytas kelias Švenčionėliai-Rekučiai? Kaimo gyventojų pastebėjimu tai praeitų metų žiemą. Ten jau nepavadinsi keliu, greičiau balta čiuožykla, kas antra mašina kviečiasi pagalbą, gyventojai bijo į poliklinikas išvažiuoti, o ką jau kalbėti apie mokyklinį autobusą su vaikais...Kaip supratome kaimo gyventojai ir jų saugumas pamiršti ir niekam nerūpi. Prašome išspręsti šią problemą, jei neišeina, tai turbūt tada pagalbos reikia ieškoti kitur:(
 
Laba diena,

Norėčiau sužinoti, kur kreiptis norint gauti studentui paramą iš savivaldybės aukštojo mokslo studijų rėmimo fondo? Ačiū.
 
Su kuo turėčiau susisiekti dėl vietos valdžios institucijų neveiklumo? Lapkričio mėnesį 2011 m. name (mes gyvename dviejų aukštų name, butas priklauso savivaldybei) buvo gaisras. Sudegė visi langai . Ir kai buvo šalnos užšalo vandens vamzdis. Ir dabar mes neturime vandens. Aš gyvenu su trimis nepilnamečiais vaikais, vienam nėra net metų! Su seniūnu buvom susitarę kad jis sutvarkys langus ir izoliuos vamzdžius.
Gyvenu Švenčionių rajone Adutiškio, kaime. Centrinės aikštės gatvėje Namo Nr.3 buto Nr.5
 
Sveiki. norėjau pasiteirauti ar Švenčionėlių KC veikiantis karate klubas yra KC? ar jis nuomuojasi patalpas? ar sudarinėjamos sutartys su lankančių karatė klubą vaikų tėvais dėl užsiėmimų mokesčio, dėl vaikų saugumo? Kur panaudojami mėnesinio mokesčio pinigai? Kas veda tuos užsiėmimus? Ar turi leidimus, kažkokį atskirį ir t.t. Kas nustatė mėnesinį lankymo nokestį?
 
Laba diena,
Norėjau paklausti apie socialinę pašalpą. Man labai idomu kaip taikomas naujasis LR Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymas. Kaip suprantu nuo 2012-01-01 nėra taikomas reikalavimas stovėti darbo biržoj, kai žmogus dirba ne visu etatu.
Esu pateikusi dokumentus socialinei pašalpai gauti. Pati esu vaiko priežiūros atostogose ir jokių pajamų iš to negaunu, vyras dirba pagal valandinį darbo užmokestį, todėl jam per mėnesį tenka dirbti 120 ar 100 valandų. Turime du vaikus. Atrodo kaip ir patenkame į atitinkančių asmenų sąrašą,kurie turi teisę gauti socialinę pašalpą, bet vėl reikalaujama mano vyro stovėti darbo biržoj. Kaip tai suprasti? Ar taip ir turi būti?
Pagarbiai,
Ramunė
<< 1 ... 8 ... 17 ... 22 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 38 ... 75 >> 

Užduokite savo klausimą:

Jūsų vardas: 

El. pašto adresas: 

Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Daugvydas
Nomeda
Fabijonas
Rytoj:
Galiginas
Garsė
Agnietė 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas