Lietuviškai English Polish
Versija neįgaliesiems
Į pradžiąSvetainės žemelapisEl.paštas
Į pradžią
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 19
LT-18116 Švenčionys
Tel. (8 387) 66 372
Faks. (8 387) 66 365
El. paštas savivaldybe@svencionys.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188766722
Naujienos Apie savivaldybę Gyventojams Investuotojams Turizmas Renginiai Korupcijos prevencija
2018 m. gegužės 22 d.

KITA INFORMACIJA
- Pagrindinis puslapis
- Atliekų tvarkymas
- Civilinė sauga
- Mobilizacija
- Nuotraukų galerija
- Želdiniai
- Klausimai atsakymai
- Gyventojų skelbimai
- Laisvos darbo vietos
- Svetainės struktūra
- Pastebėjus klaidą

Prisijungimas gyventojams

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2006-05-02
Iš viso apsilankė: 6654607
Šiandien apsilankė: 3150
Dabar naršo: 33


Naujienos ir aktualijos
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto posėdis
2018-05-21
2018 m. gegužės 24 d. 10.00 val. – Kontrolės komiteto posėdis (darbotvarkė).
Plačiau
Meras R. Klipčius kviečia gyventojus į susitikimus
2018-05-18

Plačiau
Kviečiame į Antanines
2018-05-18

Kviečiame į šventinę prekybą registruotis prekybininkus tel. (8 387) 41 402 arba 8 687 74068 Plačiau

Dėmesio! Pradedamos teikti kompleksinės socialinės reabilitacijos paslaugos akliesiems asmenims
2018-05-18

Įgyvendinant Nacionalinės neįgaliųjų socialinės integracijos 2013 – 2019 metų programos įgyvendinimo 2016 – 2018 metų veiksmų plano, patvirtinto Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. birželio 25 d. įsakymu Nr.  A1-381 „Dėl Nacionalinės neįgaliųjų socialinės integracijos 2013 – 2019 metų programos įgyvendinimo 2016 – 2018 metų veiksmų plano patvirtinimo“, 1.1.2 priemonę „Sukurti ir įdiegti socialinės reabilitacijos paslaugų akliesiems modelį“, finansuojama priemonė, skirta teikti kompleksines socialinės reabilitacijos paslaugas  akliesiems asmenims (toliau – kompleksinės SRPA).

Plačiau
Savivaldybės mero sveikinimas Tarptautinės muziejų dienos proga
2018-05-18

Mieli Švenčionių krašto muziejininkai,

švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Jūsų darbas įgauna ypatingą reikšmę kiekvieno iš mūsų gyvenime. Jūs esate istorinės atminties sergėtojai ir liudytojai, atsidavę kultūros paveldo puoselėtojai.
Džiaugiuosi, kad Jūsų darbo dėka galime didžiuotis mūsų krašto praeities lobynais bei turime unikalią galimybę susipažinti su tautos istorija, tradicijomis ir papročiais. Tikiu, kad mūsų kultūra, jos istorinė atmintis bus deramai išsaugota ateinančioms kartoms.
Gražios ir jaukios linkiu Jums šventės!

Savivaldybės meras Rimantas Klipčius

Plačiau
Švenčionių rajono ugdymo įstaigų antraklasiai dalyvavo projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018“ veiklose
2018-05-18

2018 m. gegužės 17 d. Ignalinos kultūros ir sporto centro baseine vyko Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Švietimo ir mokslo ministerijos ir Švenčionių rajono savivaldybės finansuojamo projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2018“ baigiamasis renginys. Projekto dalyvius šventės metu sveikino Švenčionių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus vedėja Teresa Sansevičienė.

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis
2018-05-16

2018 m. gegužės 22 d. 13.00 val. – Biudžeto, ekonomikos, aplinkos apsaugos ir kaimo reikalų komiteto posėdis (darbotvarkė).

Plačiau
Švenčionių rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis
2018-05-16

2018 m. gegužės 22 d. 10.00 val. – Švietimo, kultūros, sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis (darbotvarkė). 

Plačiau
Vaikų apsauga nuo prekybos žmonėmis pavojų
2018-05-16

Prekyba žmonėmis apima žmonių verbavimą, pervežimą, slėpimą siekiant juos išnaudoti, dažniausiai seksualinio išnaudojimo arba priverstinio darbo tikslais. Ši grėsmė pirmiausia susijusi su tuo, kad dalis vaikų ir jaunimo vasaros atostogų metu nėra pakankamai užimti, jiems trūksta gebėjimų organizuoti prasmingą laisvalaikį, jie neturi siektinų tikslų – tokie vaikai yra lengvas prekiautojų žmonėmis grobis. Atkreipiamas dėmesys, kad didesnė rizika tapti prekybos žmonėmis aukomis turi iš namų bėgantys, mokyklos nelankantys, be tėvų globos likę, socialinės rizikos vaikai, vaikai, kurių tėvai yra išvykę į užsienį, vaikai, turintys priklausomybių.

Plačiau
Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Tarptautinės slaugytojų dienos proga
2018-05-10
Plačiau
Namas ant ratų mokė tausoti aplinką
2018-05-10

Švenčionių rajone apsilankęs unikalus namas ant ratų sulaukė gyventojų dėmesio ir susidomėjimo. Renginio dalyviai apžiūrėjo nematytą namo interjerą, kuris sukurtas iš įvairių nebenaudojamų, bet perdarytų ir atnaujintų daiktų. Lankytojai galėjo pasisemti naujų idėjų, kaip kūrybingai iš turimų rakandų susikurti naują, įdomų namų interjerą.

Plačiau
Europos dienos šventėje – viktorina apie Europos sveikatos draudimo kortelę
2018-05-10

Europos dienos šventėje jau ketvirtą kartą dalyvausianti Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) gyventojus kviečia aplankyti įstaigos stendą ir sužinoti apie apdraustųjų teisę gauti būtiną medicinos pagalbą keliaujant po Europą, taip pat dalyvauti viktorinoje „Europos sveikatos draudimo kortelė – turėk ir keliausi saugiau“. Vilniaus TLK atstovų stendas šventėje veiks gegužės 11–12 d.  Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje. Plačiau

Kaip apsisaugoti nuo erkių platinamų ligų?
2018-05-10

Nuo erkinio encefalito apsaugo skiepai, tai viena efektyviausių specifinių apsisaugojimo nuo šios klastingos ligos priemonių. Dėl skiepų rekomenduojama kreiptis į savo šeimos gydytoją.
Nuo Laimo boreliozės specifinės profilaktikos priemonės – skiepų nėra. Persirgus šia liga imunitetas neįgyjamas, todėl, norint išvengti šios ligos, patariama saugotis erkių įkandimo. Plačiau

Naujojo Strūnaičio kaimo klubo pasikeitimui skirti 9 mėnesiai
2018-05-09

Gegužės 3 d. pasirašyta Švenčionių rajono savivaldybės administracijos ir UAB „Meleksas“ statybos rangos darbų sutartis davė startą dar vienam europiniam projektui – Naujojo Strūnaičio kaimo klubo atnaujinimui. Artimiausiu metu į darbus kibsiantys statybininkai ne tik atnaujins kaimo klubą, bet ir bendruomenės poreikiams pritaikys aplink esančią erdvę.

Plačiau
Vilniaus regionas stiprins ryšius su švedais
2018-05-09

Vilniaus regiono plėtros taryba Gioteburge pasirašė naują bendradarbiavimo sutartį su vienu didžiausių Švedijoje Vastra Gotlando regionu. Sutartimi skatinami glaudesni šalių ryšiai savivaldoje, taip pat kultūros srityje.

Plačiau
Švenčionėlių prieigose pradedamas naujos poilsio zonos įrengimas
2018-05-09

Švenčionėlių prieigose, dešiniajame Žeimenos krante ties Platumų kaimu, pradedamas naujos poilsio zonos įrengimas. Čia bus tvarkoma apleista ir sunykusi kraštovaizdžio teritorija, įrengiamas paplūdimys, nutiesiamas pėsčiųjų takas, iškils treniruoklių bei vaikų žaidimų aikštelės.

Plačiau
Vyks karinės pratybos „Ugninis griausmas 2018"
2018-05-09

Informuojame, kad gegužės 14–25 d. Lietuvos Respublikos teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų organizuojamos tarptautinės pratybos „Ugninis griausmas 2018“, kurių tikslas – treniruoti netiesioginės ugnies vienetų karius, bendradarbiaujant su NATO šalių ir NATO sąjungininkių netiesioginės ugnies padaliniais. Kartu su Lietuvos kariuomenės kariais pratybose dalyvaus JAV, Kanados, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų Karalystės, Prancūzijos ir Vokietijos valstybių kariai. Tarptautinės pratybos vyks trijose Lietuvos Respublikos savivaldybių teritorijose: Klaipėdos, Švenčionių ir Jonavos rajonuose.

Plačiau
Skelbiamas Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkursas
2018-05-09

Vadovaujantis Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkurso nuostatais, patvirtintais Švenčionių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gegužės 30 d. sprendimu Nr. T-110 „Dėl jaunimo projektų finansavimo atrankos konkurso nuostatų patvirtinimo", skelbiamas Jaunimo projektų finansavimo atrankos konkursas.
Konkurso tikslas - finansuoti projektus, kurie įvairiais būdais bei metodais kelia jaunų žmonių kompetencijas, gebėjimus, inicijuoja ir skatina pozityvias jaunimo iniciatyvas, visuomenei ir valstybei naudingą jaunimo veiklą, aktyvų jaunimo dalyvavimą visuomeniniame ir pilietiniame gyvenime.

Plačiau
Skelbiamas papildomas konkursas Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos paraiškoms 2018 metais finansuoti
2018-05-08

Švenčionių rajono savivaldybės administracija skelbia papildomą konkursą Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos paraiškoms 2018 metais finansuoti.
Projektų paraiškas gali teikti nevyriausybinės organizacijos (toliau – NVO) – asociacijos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos, viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininkė yra tik valstybė arba savivaldybė), taip pat bendruomeninės organizacijos, kaip jas apibrėžia Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymas ir vykdo veiklas, skirtas Švenčionių rajono savivaldybėje gyvenantiems gyventojams.

Plačiau
Tapk aktyviu aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara" dalyviu!
2018-05-08

Gegužės viduryje startuoja aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara" aktyvusis etapas, kurio metu bus renkama nenaudojama elektros ir elektroninė įranga bei seni nešiojamieji akumuliatoriai ir baterijos. Kviečiame visus Švenčionių rajono savivaldybės bendruomenių narius rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į projekto partnerių prekes ar paslaugas.

Plačiau
Bendruomeniniai šeimos namai kviečia į 2018 m. gegužės mėnesį vykdomas veiklas
2018-05-07

Visus, užsiregistravusius į Pozityvios tėvystės įgūdžių antros grupės užsiėmimus, kviečiame į tolimesnius mokymus šiomis temomis:
2018-05-10 (17:00 val.) Tema „Netinkamų reakcijų į vaiko elgesį keitimas tinkamomis"
Teigiamas reagavimas į vaiką: įprastų reakcijų keitimas. „TU" kreipinio keitimas į „AŠ", „MES".

Plačiau
Kviečiame į parodą „Kroatijos nematerialus kultūros paveldas, įtrauktas į UNESCO sąrašą"
2018-05-07
Plačiau
Informacija apie Nevyriausybinių organizacijų rėmimo 2017-2019 programos projektų finansavimą
2018-05-07

Švenčionių rajono savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų rėmimo programos paraiškų atrankos komisija įvertino gautas 2018 metų Nevyriausybinių organizacijų rėmimo 2017-2019 metais programos projektų paraiškas. Projektai finansuojami iš Nevyriausybinių organizacijų rėmimo 2017-2019 metais programos lėšų, skirtų: Plačiau

Savivaldybės mero Rimanto Klipčiaus sveikinimas Motinos dienos proga
2018-05-06
  Plačiau
Trims miestams – trys rekonstruojamos gatvės
2018-05-04

Įsibėgėjantis statybos darbų sezonas trims rajono miestams atneša tris reikšmingas gatvių rekonstrukcijas. Pasirašius rangos darbų sutartis pradedamas Švenčionių Saulėtekio gatvės, Švenčionėlių Ryto gatvės ir Pabradės Upės gatvės dalies rekonstravimas.

Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Rengiami projektai
Informacija apie planuojamą statyti paukščių fermos pastatą
2018-05-21

Projekto pavadinimas: Paukščių fermos statybos Švenčionių r. sav., Adutiškio sen., Subatiškės k., (sklypo kad. Nr. 8601/0004:317) projektas
Statinių statybvietės adresas: Švenčionių r. sav., Adutiškio sen., Subatiškės k.,
žemės sklypo unikalus Nr. 8601/0004:317.
Statinių numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis: Paukščių fermos pastatas.

Plačiau
Informacija apie sprendimo priėmimą dėl kaimo plėtros projekto rengimo ir pasiūlymų pateikimo
2018-05-14

Informuojame, kad 2018 m. gegužės 22 d. numatoma priimti sprendimą pradėti rengti kaimo plėtros žemėtvarkos projektą Raubiškių kaime, kurio planavimo tikslas - parinkti ūkininko sodybos vietą ir uždaviniai suplanuoti žemės ūkio paskirties žemės sklypo (sklypų) teritoriją, nustatant ūkininko sodybos statinių statybos zoną, nustatyti specialiąsias žemės ir miško naudojimo sąlygas.
Iki 2018 m. gegužės 21 d. Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Švenčionių skyriuje, Vilniaus g. 19, LT- 18116 Švenčionys, galima susipažinti su sprendimo ir planavimo tikslų dokumentais bei teikti pasiūlymus dėl planavimo tikslų. Plačiau

Naujienų archyvas >

 

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą
Informacija apie numatomą pastato statybos projekto rengimą
2018-05-08

Naujienų archyvas >

 

SAVIVALDYBĖS MERAS

Mero darbotvarkė

Naujienų prenumerata
POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
Video archyvas
 
Vardadieniai { visi }
Šiandien:
Eimantas
Aldona
Julija
Rita
Elena
Rytoj:
Gertautas
Tautvydė
Ivona

 
© Švenčionių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas